Перейти до контенту

Як залучити багатство: найсильніші молитви на гроші

Молитви необхідні, щоб просити про допомогу і підтримку в різні моменти життя – пагане здоров’я, невдала любов, професійні, фінансові та інші відомі потреби. Ви можете і повинні просити в своїй молитві терміново заробити гроші не тільки для себе, але і для інших людей, яких ви любите, і навіть для ваших ворогів. Дякуйте Богові за все, чого ви досягли, і чим більше ви будете славити Його, тим більше благословень фінансового благополуччя ви досягнете. Веди спокійне життя без подальшого зневажання, будь чесним і щасливим, і ти будеш нагороджений. Той, хто діє нечесно, безумовно, в боргу перед Богом! Ця людина повинна якось змінитися, і Бог завжди готовий пробачити

Молитви на гроші: як залучити гроші й багатство

Як залучити багатство

Напевно, немає таких людей, у яких ніколи в житті не було фінансових проблем. У цей момент люди згадують, що робити, щоб вирішити проблему з грошима. Різні люди дають різні поради в тому числі пропонують молитися, щоб Бог дав грошей.

Але, більшість людей в це не вірять і таку пораду відразу відкидають. А даремно. Тому що езотерики, маги, чаклуни і відьми – всі радять молитися, щоб отримати або заробити гроші.

Вони пояснюють, що в повсякденному житті віра має велике значення, бо якщо людина буде молитися й вірити в силу молитви, то Всесвіт відкриє для неї грошові двері.

Звичайно, сьогодні є можливість заробити гроші, просто потрібно цю можливість шукати. Інтернет пропонує кілька варіантів для фрілансерів, а також ви можете шукати офісну роботу.

Тобто, знайти альтернативне джерело доходу можна, головне ні в якому разі не сумувати, а повірити в силу слова, яке звучить в молитві на гроші, тоді все відбудеться.

Як привернути до себе гроші і багатство?

Щоб успішно це зробити за допомогою молитви, потрібно пам’ятати кілька рекомендацій.

Молитву потрібно повторювати систематично і регулярно, щоб вона була ефективною. Найкраще молитися вранці, відразу після сну, коли підсвідомість найбільш сприйнятлива до навіювань, або ввечері перед сном.

Звичайно, ви можете використовувати молитву, коли вам зручно, але, за рекомендацією езотериків, ранок і вечір — найкращий час для читання молитви. Молитву потрібно вимовляти вголос.

Тут потрібно розуміти, що більшість дій, які робить людина протягом дня, до 95%, виходять від підсвідомості. Вона містить звички, модель поведінки і переконання.

Таким чином, майже кожне прийняте рішення, приймається автоматично за дуже короткий час відповідно до звичок, переконаннями і моделями поведінки людини.

У кожної людини є свій спосіб мислення і переконання, вироблений за багато років життя.

Коли ви почнете використовувати молитви на гроші та багатство, ви можете виявити, що деякі моменти молитви можуть не відповідати тому, що ви зараз думаєте.

Це певне блокування, яке може перешкодити залучити гроші і багатство.

Але не впадайте у відчай, коли відчуваєте внутрішнє заперечення проти виконання рекомендованої пропозиції. Тут важливо мати свою послідовність в діях.

Молитви дуже тісно пов’язані з законом тяжіння. Тому, коли ви вимовляєте молитву, ви посилаєте Всесвіту чіткий сигнал про те, чого ви хочете.

Іноді молитви можуть творити чудеса і дуже швидко виконувати бажання. Однак для того, щоб залучення грошей і багатства стало для вас нормальним і природним явищем, слід молиться кілька місяців, поки це не стане для вас абсолютно природним процесом

Все залежить від того, з якого рівня ви почнете застосовувати цю практику.

Людям, які мають серйозні фінансові проблеми або недовіру до такого способу вирішення своїх проблем, буде набагато важче впоратися з переконаннями недовіри.

Пам’ятайте, що речення, які ви говорите, матимуть реальний вплив на ваші думки, слова та поведінку. Тому приготуйтеся до того, що якщо ви хочете привернути до себе гроші і багатство за допомогою молитов, це матиме величезний вплив на ваше життя.

Гроші і багатство не прийдуть до вас просто так. Цілком можливо, що це вимагатиме від вас виконання певних завдань. Звичайно, коли ви молитесь на гроші та багатство, ваша підсвідомість дасть вам готові ідеї та рішення, які дозволять вам відчути достаток.

Будьте дуже відкритими під час читання молитви. Також непогано слухати молитву під час медитації. Тому що в цей момент людина більш розслаблена, і їй легше «завантажити» в свій розум нове мислення і переконання.

Тому психологи рекомендують поєднувати медитацію і молитву. Використання цих двох інструментів може дати феноменальні результати!

Не раз траплялося, що під час медитації до людей приходять найкращі ідеї про те, як залучити гроші і багатство. Але потрібно проявляти терпіння.

Коли ви повністю довіритесь цьому процесу, ви самі побачите, яких приголомшливих результатів можна досягти.

Ось зразок молитви на гроші та багатство

«Будь-які гроші, якими я користуюся – це мої найкращі друзі. Я їх страшенно люблю і мрію мати з кожним днем все більше і більше. Коли я молюся на гроші, я подумки бачу і відчуваю як гривні стрімким потоком течуть до мене. Я чітко бачу кожну банкноту, я чую їх шелест, я відчуваю аромат нових купюр і готовий негайно їх приймати в своє життя.

Багатство і достаток – це мій природний стан. Дякую Всесвіту за те, що дозволив мені щодня відчувати солодке відчуття достатку та багатства, яке вливається в моє життя.

У мене завжди є гроші. У мене їх стільки, скільки необхідно мати, щоб відчувати себе щасливою людиною.

Процес заробітку грошей дається мені дуже легко, і я відчуваю величезну радість. Заробляння грошей приносить мені багато щастя і радості мені подобається витрачати зароблені гривні. Коли я їх витрачаю, я знаю, що вони знову повернуться до мене.

Я вкладає свій час і енергію в усі починання, які принесуть мені гроші і багатство. Я заслуговую великих грошей, я заслуговую мати багатство, достаток і розкіш у житті.

Я оточую себе людьми, які живуть у багатстві та достатку. Дякуємо за можливість щодня ділитися грошима та багатством з іншими людьми

Гроші – символ свободи, можливостей і незалежності. Гроші — прекрасний інструмент, який дозволяє мені ділитися щастям, радістю і любов’ю з людьми.

Я охоче витрачаю гроші на речі, які приносять мені багато радості та задоволення вони дозволяють мені жити в розкоші.

Гроші течуть до мене в достатку з несподіваних джерел. Гроші – це енергія, і вона тече до мене в достатку. Я відкритий для прийому енергії грошей і готовий отримувати гривні кожен день. Я заробляю їх чесною і сумлінною працею.

З кожним днем я заробляю гривень все більше і більше. Гривні мене люблять і приносять мені радість, щастя, багатство, достаток і процвітання. Я люблю мати багато грошей.

Я щасливий і вдячний Всесвіту за те, що він ділиться зі мною грошима та багатством, щоб я міг здійснити всі свої мрії.

Я вдячний Всесвіту, що у мене є гроші і я можу допомогти іншим людям. Я дякую Всесвіту, що він дав мені легку і приємну роботу, де мені платять багато грошей.

Я відчуваю себе фінансово задоволеним. Кожен день я відчуваю багатство і достаток у своєму житті люблю мати справу з грошима».

Молитва Богу для залучення грошей і благополучного життя

«Я прийшов помолитися Тобі, Святий Отець наш Небесний, щоб заробити гроші, багатство і удачу, вихваляючи твоє ім’я і твою присутність з великою любов’ю.

О, Святий Боже, я прошу тебе про процвітаюче життя з великою кількістю грошей, щоб багатство і процвітання, які я бажаю мати, могли прийти і залишитися в моєму житті, в моєму домі, в моїй родині назавжди.

Отче наш Небесний, благаю тебе, допоможи мені в неблагополучній фінансовій ситуації – посилай мені дух щастя. Я прошу Тебе дай мир і силу моїм фінансам, моїм грошам, і зроби для мене нагальне отримання грошей, багатство та удачі.

Я знаю, що не можна розбагатіти відразу, даруй, о Святий Боже, мені можливість, щоб життя приносило мені більше грошей, і постійної удачі.

Я прошу Тебе, Святий Отче, терміново відкрити фінансові потоки в мій дім, дай мені великі знання, як залучити процвітання, любов, владу, гроші, багатство і удачу.

Сьогодні, я перш за все прошу тебе, Отець наш Небесний про співчуття до моєї ситуації. Дай мені надію і милість отримати дари небесні і стати щасливим і багатим.

Нехай віра, багато грошей, багатство і удача завжди будуть у мене під рукою. Я сподіваюся на Твою святу велич!

Дякую, що почув прохання в цій моїй святій молитві, почув мій голос про гроші, багатство та удачу».

Молитва про гроші на сьогодні

Найсильніші молитви на гроші

Боже, творець цього величезного Всесвіту, я тут, щоб благати тебе про моє фінансове благополуччя. З цією молитвою від маківки до ніг нехай струмує на мене потік багатства і процвітання, нехай приходить щастя і достаток з можливістю отримати більше грошей на моїй роботі.

Вилий на мене дар багатства, щоб я міг бачити Твою славу і сповіщати про Твоє існування, куди б я не пішов.

Мені потрібен ангел грошей, щоб відвідав мене і передав процвітання та знання в мої руки, щоб все, до чого я торкаюся, могло принести мені багатство та гроші, щоб я міг погасити свої борги.

Ти, Господь наш Небесний, що володієш Всесвітом, прошу прислати до мене з усіх кінців світу ангелів, щоб зробили мене щасливим. Відкрий у мені свою велич і змуси мене перемагати, підкорювати і збагачуватися, бо Ти Бог, який дарує, додає і примножує.

Силою Ісуса Христа зроби так, щоб відтепер гроші приходили в моє життя лавиною достатку.

Прошу тебе, щоб відтепер моя доля була позитивно вирішена, тому що я дитя Бога, який створив все багатство, і я стану багатим. Прошу тебе зроби це в ім’я Ісуса Христа. Амінь».

Молитва про терміновий заробіток

Господь наш Небесний, я звертаюся до тебе і з усією щирістю виливаю свою душу і від щирого серця прошу у тебе відкрий всі шляхи до достатку і процвітання.

Улюблений Батько наш Небесний! Увійди з усією силою і міццю і прибери зі шляху будь-яку перешкоду – депресію, невіру, негаразди, злі думки, страх, невдачу, лінь, зневіру, відсутність наполегливості, ревнощі, пастку або злий вплив, який заважає мені мати вільний доступ до процвітаючого та щасливого життя, яке Ти мені даси.

Прошу тебе Господь наш милостивий помилуй мене і пробач мені всі мої гріхи і повністю перетвори мій розум, думку, серце, емоції, дух, мудрість, професійне життя, здібності, підприємницьке бачення, інтелект, творчість, мужність, віру і наполегливість для залучення грошей у своє життя.

Щоб таким чином я міг бачити можливості, працювати з надією і рішучістю і прагнути втілити у видиму реальність всі фінансові благословення, які Господь дарує мені.

Боже мій милостивий, я заздалегідь дякую Тобі, тому що Ти вже усунув з мого добробуту, фінансового життя і банківського рахунку всілякі проблеми, блокування, перешкоди і закриті двері, які заважали мені опанувати рясними благословеннями, які Ти, Господь милостиво послав у всі сфери мого життя. Амінь!».

Молитва щоб заробити гроші швидко і миттєво

«О, Боже! З чистим серцем прошу в цій молитві Твоєї Божественної Милості. Будь ласка, дай мені роботу, матеріальне благополуччя, дух удачі.

Все, що ти робиш, я вірю, що це для мого кінцевого блага. З повною вірою в тебе і твою чудову милість я відкриваю свій розум і душу, щоб прийняти твій дар багатства, процвітання і фінансового добробуту.

Я обіцяю використовувати легкі гроші для власного блага і для блага інших людей. Воля Божа буде виконана. Дякую. Амінь».

Топ-5 потужних ритуальних практик на отримання грошей

Гроші – як заробити сьогодні і вийти на пасивний дохід

100 грн просто так, де дають?

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь