Перейти до контенту

Заробіток на завданнях Телеграм

У соціальній мережі Telegram сьогодні зареєстровано і активно працює близько 500 мільйонів осіб. Популярність мессенжера серед користувачів стала вище, ніж популярність Tik Tok. Він став найбільш затребуваним додатком для всіх категорій людей, будь то політики або прості робітники і по завантаженню перевищив цифру в один мільярд. Мережа Telegram постійно розвивається, її можливості розширюються. Функціонал програми не обмежується тільки обміном повідомленнями, з’явилися канали різних ніш і Телеграм-боти, тобто месенджер перетворився на справжню соціальну мережу, подібну Instagram або Facebook.

У статті піде мова, як підприємцю перетворити Телеграм в інструмент заробітку в мережі в Україні. Про шість простих способах заробітку в мережі читайте далі.

6 простих способів заробити гроші, використовуючи свій Telegram-канал

Хочете заробляти гроші за допомогою свого Telegram-каналу? Вивчіть 6 простих стратегій, які можна використовувати, щоб заробити гроші на своєму каналі Telegram.

Що таке Телеграм? Це повністю зашифрована хмарна платформа для обміну повідомленнями, запущена в 2013 році. З тих пір вона набула популярності завдяки своїм унікальним функціям і заходам щодо забезпечення конфіденційності даних.

Telegram в основному використовується для обміну повідомленнями з друзями та членами сім’ї, але в додатку є й інші функції. Є канали, які дозволяють авторам публікувати повідомлення своїм підписникам. Є також боти, які схожі на канали, і їх використовують для передачі повідомлень замість людини.

Як заробити гроші з Telegram

Заробіток на завданнях Телеграм

У статті описані шість стратегій. Телеграм відрізняється від популярних соціальних мереж, таких як, наприклад, Twitch, Instagram,YouTube або TikTok, тим що в ньому немає легальної монетизації каналів з урахуванням певного числа підписників. В основному автори каналів заробляють гроші на рекламі.

На думку фахівців, публікація одного рекламного повідомлення на каналі, що має близько 5 тисяч підписників, обійдеться рекламодавцю приблизно в 10 – 12 доларів. Але, рекламні пости в затребуваних нішах з великою аудиторією підписників збільшують дохід власника каналу в рази. Почати монетизацію каналу можна при чисельності аудиторії в тисячу підписників.

Заробляти на Telegram без вкладень можна різними способами, наприклад, на рекламі, на розробці ботів, на продажу каналів, на виконанні завдань та інше. Нижче наведені перевірені способи отримання доходу від свого каналу в Телеграмі.

1. Продаж реклами на своєму Telegram-каналі

Це один з найпопулярніших способів заробітку грошей на цьому ресурсі. Автор каналу може продавати рекламні місця всім бажаючим рекламодавцям, наприклад, власникам інтернет-магазинів або сервісам з обслуговування автомобілів або приватним підприємцям.

Якщо ви хочете швидко заробити в цій мережі, то профі цього бізнесу рекомендують зареєструвати свій Telegram-канал на біржі оголошень. Популярністю користується біржа Telega io – тут користувач може швидко і легко брати і продавати рекламу на своєму каналі Telegram. Можна дати оголошення про продаж реклами на біржах – Telega і Tgstat.

У спеціальних сервісах, наприклад, ADVERON_BOT можна знайти рекламодавців навіть для каналів, де всього 500 підписників.

Ось список перевірених бірж реклами в Telegram:

· Epicstars;

· Telega in;

· Perfluence net;

· LabelUP;

· AdGram io;

· Barzha;

· Tgbox pro.

2. Просування партнерських посилань і продуктів

Монетизація каналу, беручи участь в партнерських програмах, теж дуже простий спосіб побудови доходу. Тут так само власник каналу публікує рекламні пости з посиланнями на сайти рекламодавців. Це дуже вигідний варіант ще тому, що працюючи з партнерськими мережами не потрібно самому шукати рекламодавців.

Зареєструвавшись в партнерській мережі, автор каналу відразу отримує доступ до сотні рекламодавців. Наприклад, на майданчиках Admitad, Amazon, Affiliates можна вибрати рекламодавців і просувати партнерські посилання в своєму співтоваристві Telegram, за що будете отримувати невеликий відсоток від їх затрат на покупки.

Правда заробіток при цьому методі монетизації будується не за розміщення рекламного повідомлення в каналі, а за продажу товару рекламодавця. Тому тут можуть брати участь канали з малим числом підписників. Тут головне, щоб вони були цільові, і зробили покупки або скачування за вашим посиланням.

По партнерці з маркетплейсу Amazon можна заробити на комісії до 10% від покупок партнерів.

Кращі партнерські програми для Тelegram:

· AliExpress;

· Admitad;

· Dreamcash;

· M1-shop;

· ePN;

· Info-hit;

· JustClick

3. Продаж свого онлайн-курсу, товарів і послуг

Якщо ви хочете заробити хороші гроші і взяти під контроль свій бізнес, то створіть невеликий онлайн-курс тривалістю не більше години і глибоко розкрийте тему. Потім просувайте його на своєму каналі Telegram.

Якщо ви можете щось створити і продати, наприклад, дитячі іграшки ручної роботи, то для продажу можна зробити свій телеграм-канал рекламним та торговим майданчиком.

4. Розміщення відео

Коли ваш канал досягне позначки 15 тисяч підписників, то з’явиться можливість його монетизації через публікацію відеороликів. Для цього потрібно пройти просту реєстрацію на сервісі Viboom, прикріпити свій канал, і після модерації опублікувати своє цікаве відео зі свого каналу. Один перегляд приносить дохід 5 центів. Для підвищення розміру заробітку потрібно збільшувати охоплення аудиторії. Мінімалка на зняття валюти один долар,

5. Продаж каналів

Непоганий дохід дає бізнес по продажу Telegram-каналів. Для цього необхідно створити і популяризувати канал, набрати тисячу підписників і вигідно продати. Не всі підприємці мають час на розкрутку каналу і набору підписників, тому вони охоче купують вже робочий канал з хорошими показниками.

Щоб швидко продати канал потрібно зареєструватися на спеціальній біржі. Список найпопулярніших торгових майданчиків: :

· Telderi;

· Salegroups;

· Trade-groups;

· Smmacc;

· Birzzha.

Після переговорів з покупцем і оплати ви просто віддаєте йому пароль і права на канал. Гроші вкладаєте в створення і розкрутку нового каналу.

6. Заробіток на завданнях в Телеграмі

Ще один простий спосіб організації доходу в Телеграмі – це виконання завдань ботів. Як правило, всі завдання дуже прості і різноманітні, наприклад, дивитися рекламу, підписатися на чийсь канал і читати повідомлення в ньому, майнити криптовалюту та інше.

Перелік ботів для заробітку досить великий, тобто вибір можна зробити, наприклад,

· BitCoinFreeBot;

· TegMo;

· PayViewBot;

· Вrobotmebot;

· Foxzbot та інші.

Кожен бот виконує якусь роботу. Однак необхідно відзначити той факт, що бот, який ще зовсім недавно справно працював, сьогодні може не працювати. Відбувається це з різних причин, наприклад, творець бота його закинув, можливо, його заблокувала система Telegram.

Тому знайти надійного бота для виконання завдань не так просто, як здається на перший погляд. Деякі користувачі шукають позитивні відгуки про роботу ботів від інших користувачів, іноді партнери діляться один з одним посиланнями на робочі боти, але тут слід розуміти, що в цій ніші ситуація нестабільна, вона постійно змінюється, і на зміну старим ботам приходять нові боти.

Резюме

Чи легко заробити в Telegram? Заробляти гроші ніколи не буває легко, тому що люди не хочуть просто так їх роздавати. Але якщо докласти зусиль і дотримуватись певної стратегії, є велика ймовірність, що через 6 – 8 місяців почнете заробляти гроші.

Як получити гроші за реєстрацію на карту

Ідеї для бізнесу без капіталу в маленькому місті

Як заробити гроші без стартового капіталу

Коментарі 1

Залишити відповідь