Перейти до контенту

Бізнес на випічці хліба на продажу

За всіх часів хліб був основним і найважливішим продуктом для людини. Саме тому попит на хлібобулочні вироби ніколи не зменшується, а навпаки він завжди був і буде.
Саме тому, якщо Ви маєте намір відкрити свою пекарню, то можете бути впевненими, що при правильній організації бізнесу на основі попередньо проведеного аналізу ринку цей бізнес стане цілком прибутковою і нескладною справою.

Щоб відкрити пекарню для випікання хліба на продаж, насамперед потрібно купити, будувати чи орендувати приміщення, при цьому його площа повинна обов’язково відповідати правилам СЕС.

Згідно з підрахунками експертів, для того щоб в день виробляти 1т. хліба, приміщення повинно мати площу у розмірі 150 – 200 кв. м.

Якщо спочатку мало фінансів, то краще приміщення взяти в оренду, так як потрібно придбати і сировину – борошно, дріжджі для хліба, розпушувачі, сіль і т. д. Природно, борошно купувати потрібно оптом, не менше 600 – 800 кг, при цьому можна розраховувати і знижки від постачальника.

Бізнес на випічці хліба на продажу

Другим етапом організації бізнесу випічки хліба на продаж є придбання та встановлення відповідного обладнання, яке включає, в першу чергу, піч, шафу для розстоювання і тістомісильну машину.

Встановлення обладнання здійснюється професіоналами, щоб забезпечити безперебійну роботу пекарні. Найкраще для реалізації вже готової продукції купувати автомобіль.

Спочатку, щоб організувати роботу, краще запросити досвідченого фахівця, який допоможе у здійсненні технологічного процесу, природно за певну винагороду. Фахівець навчить персоналу всім тонкощам випічки хліба на продаж.

Загалом потрібно приймати на роботу бухгалтера, менеджера, водія та працівників, які працюватимуть у виробництві. Головним фактором для організації успішного бізнесу на випічці та продажу хліба є випічка якісного та смачного хліба, що обов’язково оцінять покупці.

Як знайти спонсора для бізнесу: поради та рекомендації

Facebook для агентів з нерухомості: 3 ключі до успіху

Як заробити на продажу грибів та ягід

Коментарі 1

Залишити відповідь