Перейти до контенту

Який має бути – Хороший Начальник

Хороший начальник у своїй роботі повинен дотримуватись кількох простих правил, які дозволять йому швидше налагодити стосунки з підлеглими. Насамперед це стосується оцінки діяльності підлеглих. Якою б не була оцінка, вона має бути конструктивною та конкретною. Тобто просто так хвалити чи лаяти співробітників не можна.

До того ж критика та похвали не повинні бути надмірними.

У хорошого начальника завжди знайдеться час, переговорити зі співробітником віч-на-віч і дати йому завдання, де вона зможе проявити свої сильні сторони.

Хороший Начальник

Хоча контроль над підлеглими потрібен, потрібно також показувати, що ви їм довіряєте. Дайте їм зрозуміти, що вони можуть вільно виконувати своє завдання, але якщо раптом з’являться якісь проблеми, їм краще звернутися за допомогою до вас. Хороший начальник зможе довірити співробітнику складніше завдання, щоб він отримав необхідний досвід, і при цьому перевірятиме його час від часу.

Чи має хороший начальник цікавитися особистим життям працівників?

Досвід показує, що підлеглими можна управляти ефективніше, якщо мати уявлення про те, що відбувається в їхньому житті крім роботи. Особливо це стосується новачків, котрі ще не освоїлися на робочому місці. Підтримайте їх, допоможіть порадою. Вона буде вдячна хорошому начальнику за це, і стануть більш старанно працювати.

У той же час слід бути вимогливим, адже ви не їхній приятель, а начальник. Якщо хтось із них подає заяву про підвищення зарплати, слід обов’язково її розглянути. Якщо ж ви збираєтеся йому відмовити, що слід аргументувати своє рішення, щоб у співробітника не склалося враження, що це просто ваша забаганка. Жінка-начальник повинна, перш за все, показувати свої професійні якості, щоби підлеглі бачили її тільки в ролі начальника. Це необхідно, тому що багато чоловіків поки не способи нормально сприймати керівника жінку. Іноді можна навіть підключитися до спільної роботи, щоб показати, що вас призначили на цю посаду не просто так. Хоча в цьому випадку ви повинні бути впевнені, що робите. Інакше ваш авторитет впаде ще більше.

Як знайти роботу до душі

Куди інвестувати вільні кошти?

Що таке інвестиційні срібні монети і де купити

Коментарі 1

Залишити відповідь