Перейти до контенту

Прибутковий бізнес: 10 кращих бізнес ідей

Кожен підприємець, навіть новачок розуміє, що перед тим як створити свою справу, потрібно прикинути чи буде дохід і в які терміни можна окупити вкладені гроші на старті.

Прибутковість підприємства у кожного підприємця своя, тому що на прибутковість справи безпосередньо впливають різні фактори, якщо ви ставите питанням: «Яка найкраща ідея для новачків, та який малий бізнес краще відкрити, то в цій статті ви дізнаєтесь, який вид бізнесу сьогодні прибутковий, ознайомитесь з недорогими і простими у відкритті видами онлайн-бізнесів. Можливо, це стане першим кроком до того, щоб стати досвідченим бізнесменом.

Прибутковий бізнес для новачків: 10 бізнес ідей

Прибутковий бізнес

Як відомо на прибутковість своєї справи впливає ряд факторів, наприклад:

 • Терміни окупності. Якщо бізнес в короткі терміни повертає вкладені гроші, то він має високу прибутковість.
 •  Підвищений попит на послуги і затребувані товари. Це можна дізнатися, якщо провести аналіз, чого потребують люди у вашому місті.
 •  Мінімальні вкладення грошей на старті бізнесу. Тому, перед процесом реєстрації бізнесу зверніть увагу на ці фактори.
 1. Почніть справу з дропшиппінгу

У тому випадку, коли у вас немає товарів для продажу, то бізнес-модель прямої поставки – вигідний варіант.

У магазині прямого постачання продавець приймає замовлення від клієнтів, але не має запасів або власного інвентарю. Ось як це працює:

 • клієнти у вас розміщують замовлення;
 • ви шлете замовлення своєму оптовику – підприємству прямої поставки;
 • ваш постачальник прямих поставок виконує та надсилає замовлення вашим клієнтам.

Ключем до початку успішного бізнесу з дропшиппінгу є визначення продукту, що користується високим попитом, і пошук надійного та порядного постачальника.

Перше можна зробити за допомогою спеціальних інструментів для дослідження продуктів, таких як:

 • Jungle Scout –додаток для підприємців за допомогою якого можна дізнатися затребуваність продукту за кількістю продажів, рейтингом продукту, рівнем доходу.
 •  AZ Gizmo – це програма для продавців Amazon, вона дозволяє врахувати багато аспектів електронної комерції;
 • AMZScout – ця програма дозволяє дізнатися обсяг продажів, рівень доходу, рейтинг товару, не відвідуючи сторінку з товаром;
 •  Assortify – це дуже потрібна програма для бізнесу, вона швидко знаходить товари, на які високий попит.
 •  BigTracker – це інноваційна методика для перевірки продуктів, надає продавцям сучасні ідеї продуктів.
 1. Запустіть магазин продажу товарів з друкованим малюнком на замовлення

Коли ви керуєте бізнесом друку на замовлення, то працюєте з постачальником, щоб надрукувати зображення або текст на звичайних товарах і продати їх під своїм брендом на замовлення.

Тут, як і у дропшипінгу, при володінні бізнесом друку на замовлення, ви не маєте справу безпосередньо з товарними запасами. Ось як це працює:

 • Вибираєте дизайн для друку на товарі (футболки, кружки, сумки, бейсболки, та інше), і розміщуєте в своєму інтернет-магазині, чи в своїх акаунтах соціальних мереж.
 •  Клієнти замовляють товари з дизайном у вашому інтернет-магазині.
 •  А, ви відправляє інформацію про замовлення постачальнику.
 •  Постачальник друкує ваш дизайн на продукті та надсилає його клієнту.

Якщо на ваших ресурсах, блозі, Instagram є підписники, то можете відкрити бізнес з продажу товарів з малюнком (наприклад, ви художник або відомий музикант, просто знаменитість і впливова людина), то можете заробляти за цією ідеєю.

Але, щоб мати дохід, то повинні мати точку в інтернеті для реклами бізнесу та отримання замовлення для друку.

Добре коли у вас є дизайнерські навички або ви готові витратити час на пошук красивих ескізів у  інших художників і друкувати на товарі.

Але для цього потрібно створити свій сайт і онлайн магазин. Причому сайт і інтернет магазин можна створити практично безкоштовно за шаблонами на різних платформах в Інтернеті:

 • InSales – це програма, де можна самому створити інтернет-магазин.
 •  Creatium – це дуже проста платформа, де можна вибрати відповідний шаблон, додати фото і текст і зареєструвати сайт.
 •  AdvantShop – це популярний сервіс для конструювання інтернет-магазинів, лендінгів і воронок продажів самостійно.
 •  Nethouse – це простий конструктор веб-сайтів, де з пропонованих шаблонів створюєте свої ресурси.
 1. Станьте онлайн-репетитором або продавайте онлайн-курси

За останнє десятиліття популярність онлайн-навчання постійно зростала, і кількість людей, які навчаються в Інтернеті, значно зросла.

Оскільки діти та підлітки звикли до дистанційного навчання, все більше дорослих вдосконалювали свої навички на різних онлайн-курсах.

Люди навряд чи забудуть про онлайн-навчання після того, як воєнний стан в Україні скасують (адже це дуже зручно), тому попит на онлайн-репетиторів і онлайн-курси як і раніше буде.

Якщо ви не викладач, але маєте досвід у певній ніші, то можете їх продавати тим, хто хоче освоїти нову навичку.

Заняття можете проводити через програму Zoom, вона безкоштовна, або створити відеокурс і продати його на своєму веб-сайті

 1. Пропонуйте послуги копірайтера

Кількість контенту, створюваного в Інтернеті збільшується з кожним роком, і хтось повинен подбати про всі ці повідомлення в блогах, в соціальних мережах, електронних листах, про статті для веб-сайтів та інше.

Копірайтинг – це одна з тих навичок, якою можна оволодіти навіть, якщо ви цим ніколи не займалися, Ви можете самостійно навчитися цьому ремеслу відносно швидко.

А завдяки безлічі доступних онлайн-курсів, можна вдосконалювати свою майстерність. Але і тут потрібен веб-сайт, який просто зробити, використовуючи безкоштовні програми.

На своєму ресурсі електронної комерції, можете продемонструвати свій досвід і почати приймати замовлення онлайн.

 1. Сучасний прибутковий бізнес з приготування домашньої їжі з доставкою

Якщо ви, наприклад, любитель домашньої кухні або мрієте відкрити місцевий ресторанний бізнес, ця домашня бізнес-ідея може бути гарним прибутковим бізнесом. Але, щоб впевнено себе відчувати в ніші підприємницької діяльності, справу почніть з вивчення правил і норм продажу продуктів в Інтернеті.

Можливості продажу їжі та напоїв обмежені лише вашим інтересом, інноваційним духом та уявою.

Готувати їжу на замовлення можна як для особливих випадків, наприклад торти на день народження, так і для щотижневого меню.

 1. Магазин вінтажних товарів онлайн

Якщо маєте пристрасть до моди, але не впевнені в тому, щоб виготовляти одяг на продаж, то цей варіант стане чудовою альтернативою звичайним модним і б’юті ідеям.

Популярність старовинної та екологічної моди добре поєднується з ідеєю колекції старовинного одягу. Крім того, ця креативна бізнес-ідея не вимагає великого бюджету, ви можете закуповувати товари в комісійних магазинах.

Цей варіант особливо хороший, якщо ви шукаєте бізнес-ідеї в Instagram. Мода – одна з найпопулярніших ніш в Instagram, тому подумайте про те, щоб продавати там свої товари.

 1. Створюйте та торгуйте товарами ручної роботи

Продаж товарів ручної роботи – це на думку експертів найпростіший бізнес, який має гарний прибуток.

Якщо у вас є бажання створити свою справу на основі рукоділля, то можете розглянути варіанти виготовлення і продаж декоративних свічок, іграшок для домашніх тварин, мила або великих сумок.

Навчитися їх робити не займе багато часу, і ви можете знайти багато уроків в Інтернеті.

 1. Продаж простих цифрових продуктів

Цей бізнес має одну важливу перевагу перед фізичними товарами в тому, що підприємцю не потрібно мати запаси товарної продукції та їх доставку, що значно спрощує ведення бізнесу.

Мова не йде про створення власного програмного забезпечення для продажу, існує безліч інших цифрових продуктів, які може зробити майже кожна людина.

Наприклад, електронні рецепти, навчальні посібники, електронні підручники для дистанційного навчання, малюнки для вишивання, та інше. .

 1. Перепродаж товарів місцевих підприємств

Ви можете відкрити магазин з продажу продукції місцевого бізнесу,  наприклад,  квітів, подарункових кошиків, продуктів місцевого виробництва.

 1. Створіть службу доставки натуральних продуктів

Цей варіант ідеально підходить, якщо у вас є машина і поблизу працюють ферми, які вирощують натуральні продукти.

Ви можете працювати з ними, щоб продавати фермерську продукцію.

Резюме

Відкрити і утримувати свою справу нелегко, але цікаво. Головна мета підприємця – створити прибуткову справу.

Щоб вибрати надійну ідею для бізнесу необхідно провести ретельний аналіз багатьох ніш.

 І, тут потрібно розуміти, що успіх в бізнесі залежить не тільки від ніші, але і від підприємця. Тут потрібна копітка робота наполегливість і цілеспрямованість.

Як відкрити прибутковий бізнес з нуля

Як відкрити фітнес клуб з нуля

Бізнес-ідея – приватний навчальний центр

Коментарі 1

Залишити відповідь