Перейти до контенту

Як заробити школяру в інтернеті

Школяру важко знайти роботу з офіційною зарплатою, але навіть у такому дитячому віці можна заробити перші гроші. Але є одне але, але хто зароблятиме онлайн в інтернеті, але йому немає 14 років, не зможе вивести зароблені гроші на електронний гаманець, тому що для цього потрібно ідентифікувати свій гаманець, і для цієї дії потрібен паспорт. Якщо паспорта немає, потрібно знайти спосіб отримати зароблені гроші. На допомогу приходить хтось із старших родичів, можна просто підключити.

Для роботи в інтернеті необхідні електронні гаманці. Деякі системи вимагають виведення на банківську картку чи номер мобільного телефону.

Практично кожна робота, будь то онлайн чи офлайн, так чи інакше розбита на кваліфіковані та некваліфіковані категорії.

Як заробити школяру в інтернеті

Другий варіант заробітку найпоширеніший, тут не потрібно довго ламати голову як і що робити, виглядає він так: вхід на сайт, авторизація, вивчення простих інструкцій, виконання робіт, отримання грошей та їх виведення у зручний спосіб.

Варіант 1. Розгадати капчу

Рішення капчі не вимагає надприродних знань, але займає багато часу і коштує копійки. Цей спосіб мало хто рекомендує, тому що він доступний підліткам і цілком працездатний.

Мета заняття – перенести символи з картинки на окремий рядок нижче. Є 2 сервіси для розгадування капчі

RuCaptcha, 10 років у бізнесі. Інтерфейс максимально простий, розбереться навіть далека від комп’ютерів людина. Розмір виплати залежить від складності капчі. За 999 рішень складних прикладів сплачують десь 160 грн. Але на таку кількість рішень йде 2-4 години, а іноді й більше.

Платформа Kolotibablo.com на англійському форумі. Суть роботи ідентична, різниця лише у тому, що оплата у доларах.

Варіант 2. Пишіть відгуки

Суть у тому, щоб написати докладний та знаючий огляд. Але майте на увазі, що оплата не буде миттєвою. Чи правильно написаний огляд продукту спонукатиме людей купувати цей продукт чи ні. Відповідно збільшиться кількість передплатників та збільшиться оплата за відвідування.

В інтернеті є сервіси, де можна заробити, залишивши хороший позитивний відгук. Ось парочка відомих:

Otzovik – Сервіс платить за 1000 переглядів від 0 до 60 грн. Все залежить від категорії та грамотності та того, наскільки добре автор вміє працювати з відгуками.

Велика плата йде за текст хорошої якості.

Irecommend платить за перегляд відгуків За великої кількості відгуків на товари, на які є попит, відповідна виплата буде набагато вищою.

Спосіб 3. Пряма трансляція

В Інтернеті можна побачити, як юнаки досягають успіху, показавши своїй аудиторії, як вони грають у комп’ютерні ігри. Крім відеоігор. Величезна маса стримерів, знімай що хочеш. Є два популярні відеохостинги: YouTube і Twitch. Більшість платежів ґрунтується на показі реклами та зборі пожертв від глядачів.

Заробіток в Інтернеті Без Вложень

Сильний ритуал для залучення грошей

Як заробити гроші підлітку в Інтернеті

5/5 - (1 vote)

Коментарі 1

Залишити відповідь