Перейти до контенту

Способи заробітку в Тік Ток

Щодня в Тік Ток викладають тисячі коротких відео. Кожний третій користувач інтернету знає про цю соціальну мережу, але якщо не записує власні ролики, то як мінімум періодично перевіряє нескінченну стрічку з різними порадами від ворожки, рекламу одно сторінкових сайтів. Але, це лише верхівка айсберга. Більш просунуті користувачі знають про це і задаються вже іншими питаннями, наприклад, як заробити на переглядах відео.

Як тіктокери заробляють гроші: 8 перевірених способів заробітку в Тік Ток

заробіток в Тік Ток

Якщо у вас немає власних відео не біда, заробляти можна навіть на перегляді чужих роликів. Про те як це зробити і не стати жертвою чергової шахрайської схеми, дізнаєтеся зі статті.

Для початку давайте розглянемо реальні способи монетизації:

 • партнерська програма;
 •  реклама продукції або курсів;
 •  продаж товару;
 •  просування бренду;
 •  праця в ролі експерта;
 • послуги створення та просування каналу;
 • продаж акаунтів та інше.

Але все це на жаль доступне тільки для розвинених Tick Tock каналів.

Не великому каналу залишається задовольнятися лише подарунками з прямих ефірів, арбітражем і іншими трохи сумнівними схемами заробітку.

Тож як заробити на переглядах відео-роликів в Тік Таку? Що якщо користувач хоче не просто створювати відео, а ще й дивитися ролики, заробляючи на цьому якісь гроші.

8 способів заробітку на каналі TikTok.

Тут мова йде не про мрію користувачів дивитися короткі відео по 8 годин і отримувати від двохсот п’ятдесяти тисяч рублів на місяць, а яким чином реально мати прибуток від створеного каналу.

1.Заробіток на замовленнях

На першому місці у тіктокерів стоїть заробіток на відео, яке змонтовано на пісні відомих особистостей, тобто впливових людей.

Такі музичні треки система Тick Тock добре реагує і активно просуває в мережі.  Цією фішкою користуються як відомі особистості творчі діячі, так і початківці – нікому не відомі музиканти і молоді виконавці пісень.

Ці люди готові вкладати гроші в рекламу і просування в мережі своєї творчості.

Тому тіктокери це враховують і беруть собі на озброєння. Вони за певний гонорар монтують свої відеоролики на замовлення співаків і музикантів. Але, тут є деякі вимоги, щоб аккаунт тіктокера був розкручений, мав охоплення великого числа людей, які стали підписниками.

Скільки платять замовники? Тут все залежить від авторитету блогера, кількості підписників на його ресурсі, частої видимості його роликів в мережі.

Такса приблизно така ж, як за рекламу. Власник аккаунту може просити за ролик і сто гривень, і двісті гривень, в залежності від складності замовлення.

 1. Отримання доходу від реклами

Ті люди, хто веде свій бізнес відразу розуміють, про що піде мова. Підприємці новачки, які відкрили свою справу у Тік Току повинні просто знімати відеоролики, інтегрувати в них рекламу і на цьому заробляти гроші.

Тут потрібно розуміти, що замовник запропонує свій сценарій, якого потрібно підтримуватися або придумати щось креативне, яке зацікавить людей.

Як знайти замовника? Дуже просто – знімайте захоплюючі відео, набирайте ппідписників, і, коли їх число перевалить за цифру 12 000, рекламодавці самі прийдуть до вас.

Багато тіктокерів звертаються на біржу реклами, де роблять свою пропозицію про рекламу.

 1. Станьте впливовою особою – інфлюенсером

Якщо на вашому каналі лояльні та активні підписники, ви можете формувати партнерські відносини з підприємцями, які зацікавлені у ваших послугах.

Вони укладають договір про маркетинг, де підприємець просить власника каналу рекламувати в своїх відео його бізнес.

Найбільш поширеним способом оплати є попередньо узгоджена сума грошей.

Багато людей думають, що канал повинен мати мільйони підписників, щоб стати впливовою людиною. Але, це не зовсім так.

Багато підприємців вважають за краще працювати з мікро інфлюенсерами з невеликою кількістю підписників.

Визначення мікро інфлюенсера залежить від розміру охвату аудиторії, але в основному мова йде про акаунти з 5 000-50 000 п підписників.

Щоб стати успішною впливовою особою, потрібно знайти вдалу нішу для свого каналу.

Таким чином, підприємці можуть побачити, чи підходить ваш канал для реклами своїх продуктів та послуг, які вони хочуть просувати з вашою допомогою.

 1. Створення та продаж облікових записів у TikTok

Багато компаній хотіли б бути присутніми в цій соціальній мережі, але у них немає часу або ресурсів для створення свого каналу і його розкрутки.

Тому можна в цій ніші надавати послуги. Тобто створювати, розвивати і продавати акаунти. Чому б не запропонувати компаніям швидкий спосіб зростання їхнього каналу в мережі?

Ті користувачі, які створили свій бізнес з продажу акаунтів заробляють на цьому пристойні гроші.

Але, щоб успішно продавати облікові записи TikTok, потрібно більше ніж просто привабливі відео на каналі, потрібна ще затребувана ніша і активні живі підпистники..

Тематичні або нішеві канали легше продати, оскільки покупець може продовжувати створювати той самий тип контенту після покупки, щоб зберегти підписників.

Наприклад, якщо ви продаєте обліковий запис із короткими відео про розпакування товарів з Китаю, то підприємець, якому ви продаєте канал, може продовжувати публікувати такі самі відео в майбутньому.

Особисті акаунти набагато важче продати, оскільки там підписники звертаються до людини, а не до тематики вмісту.

 1. Публікація спонсорованих постів

Ще один спосіб заробити гроші на TikTok — це спонсорований контент. Коли покупці зв’язуються з вами (або ви зв’язуєтеся з ними), щоб узгодити товар або послугу, яку потрібно рекламувати в одному зі своїх відео.

За це, вони заплатять вам гроші, тобто за ваші послуги.

Можна почати продавати свої послуги більш дрібному бізнесу, щоб розширити своє портфоліо. Потім, як тільки заробите репутацію впливової особи, то зможете відповідно збільшити ціну на свої послуги.

Але якщо у вас добре розкручений канал, на якому сто тисяч підпистників, то можете зареєструватися на спеціальній платформі TCM (ТikТok Creator Marketplace). Це платформа для співпраці, яка дозволяє бізнесменам зв’язуватися з користувачами TikTokу та проводити маркетингові кампанії.

Однак, щоб подати заявку на реєстрацію в цей маркетплейс, на каналі повинно бути більше 100 тисяч підпистників, автору повинно бути не менше 18 років і канал отримав понад 100 тисяч лайків на відео за останні 28 днів.

Тому, якщо ви тиктокер початківець, то вам слід зосередитися на створенні креативних відеороликів, щоб спонсорувати підприємців.

 1. Продаж власних продуктів

Сьогодні Тік Ток пішов на зустріч підприємцям і ввів опцію бізнес-аккаунту, де можна додати в свій профіль вкладку покупок і посилання на продукти.

Вкладка «Покупки» – це, по суті, нова функція, яка з’явилася в результаті партнерства між TikTok і Shopify.

Користувачі, які натискають на посилання яке вказує на товар, перенаправляються до магазину Shopify роздрібного продавця і можуть робити там покупки.

Хоча це не прямий спосіб заробити гроші на TikTokу, але ви отримаєте хороший дохід, продаючи свій товар або перепродаючи чужий товар і маючи гарний дохід.

Порада від фахівців: якщо у вас мало підписників, почніть створювати креативні унікальні відео. Наприклад, якщо у вас є бізнес з продажу продуктів, ви можете створити 30-секундні відеоролики з рецептами і ділитися ними в TikTok.

 1. Збирайте пожертви

У TikTok є цікава функція під назвою Coins (монета). Якщо ви маєте право на пряму трансляцію, ваші найвідданіші підписники можуть надіслати вам такі монети як невелику пожертву.

Потім ви можете обміняти їх на гривні.

 1. Станьте консультантом TikTok

Справа в тому, що на цій платформі постійно змінюються різні правила, опції і вимоги до тіктокерів, причому цей процес відбувається дуже швидко. Через це консультанти TikTok користуються підвищеним попитом.

Реально – це фахівці, які допомагають користувачам розвивати свій канал і збільшувати трафік на свій обліковий запис.

Якщо ви знаєте, як створювати трендові відеоролики і як завойовувати популярність, то можете навчити цьому інших людей за певну плату. Такий підхід – це чудовий спосіб монетизувати свої навички та налагодити ділові стосунки з підписниками.

Щоб бути успішним консультантом TikTok, вам потрібно показати, що ви можете отримати тисячі або навіть мільйони переглядів відео. Вам також потрібно знати, як максимально використовувати різні функції програми.

Скільки підписників потрібно мати на каналі, щоб заробляти на TikTok?

Технічно ви можете почати заробляти гроші на TikTok, маючи лише 1000 підписників. Однак вам потрібно знайти підприємців, які готові спонсорувати ваш контент.

Інший варіант – взаємодіяти зі своєю аудиторією в прямому ефірі, стаючи фаворитом фанатів і отримуючи від них подарунки.

TikTok дозволяє користувачам і піписнкам підтримувати свої улюблені акаунти, відправляючи подарунки різної суми. Коли зберете мінімалку до виводу, то зможете вивести гроші через електронний гаманець PayPal або іншу платіжну систему.

Мінімальна сума виведення становить 100 доларів. TikTok дозволяє користувачам виводити до 1000 доларів на тиждень.

Окрім цих двох варіантів, ви також можете подати заявку на Creator Fund. За допомогою цієї програми система винагороджує користувачів, які регулярно публікують якісний контент для своєї аудиторії.

Ось вимоги до фонду TikTok Creator Fund:

 • Ваш обліковий запис має щонайменше 10 тисяч підписників.
 • За останні 30 днів ви набрали щонайменше 100 тисяч переглядів відео.
 • Вам не менше 18 років.

Цей варіант найкраще підходить для користувачів, які за останні кілька місяців отримали значну кількість підписників.

Скільки грошей заробляють на TikTok?

Звичайно, вам не потрібно мати 20 мільйонів підписників, щоб заробляти в цій соціальній мережі. Однак необхідно в обов’язковому порядку мати базу активних живих підписників, які регулярно відвідують ваш канал.

З такою стратегією, як маркетинг впливу, сума грошей, яку може заробити автор каналу, зазвичай залежить від кількості підписників.

Ні для кого не секрет, що відомі акаунти можуть принести до десятків тисяч доларів за один пост.

Є кілька інструментів, які можуть допомогти тіктокеру оцінити, скільки грошей він потенційно зможе заробити на основі статистики вого акаунту. Калькулятор TikTok Money від Influencer Marketing Hub – гарний інструмент для початківця.

Звичайно, якщо ви перебуваєте на стадії мікроінфлюенсера, ваш заробіток буде незначний.

Наприклад, розкручений акаунт який має 113 000 підписників і рівень залучення 3 %,, за оцінками фахівців, приносить до 115 доларів за пост.

Пам’ятайте, що залежно від того, яку стратегію ви використовуєте для монетизації TikTok і як ви реалізуєте цю стратегію, ваші прибутки будуть відрізнятися.

Резюме

Як бачимо, що є багато різних варіантів заробітку грошей в соціальній мережі  TikTok

Як стверджують фахівці заробляння грошей на розкрученому каналі не є складним процесом.

Найголовніше, потрібен чудовий контент, який сподобається людям. Крім того, автор каналу повинен наполегливо працювати, щоб постійно збільшувати кількість підписників.

 Якщо підходити до цього процесу з правильним ставленням і готовністю потроху вчитися і звертати пильну увагу на те, що працює, а що ні, будете заробляти гроші швидше, ніж ви думаєте.

Заробіток на перегляді фільмів у гривнях

Як заробляти гроші не виходячи з дому?

Як можна заробити гроші в інтернеті

Коментарі 1

Залишити відповідь