Перейти до контенту

Як заробити на машину за місяць і за рік

Багато українських сімей мріють мати машину, одним вона потрібна для ведення бізнесу, іншим для відпочинку і поїздки на роботу. Але, як її купити сім’ї з низькими доходами? Звичайно, в такому випадку у людей є один вихід з положення – це кредит. Однак, якщо пошукати інформацію в інтернеті, про те, де взяти гроші на машину, то побачимо масу порад, як заробити ці гроші. Є навіть такі поради, як заробити на машину за місяць. Звичайно, в таке насилу віриться, проте є покроковий план і способи його реалізації від фінансових експертів. А ці люди знають толк в грошах. Якщо вас цікавить це питання, читайте статтю далі.

Як грамотно спланувати бюджет, щоб купити машину протягом року – реально працюючий алгоритм

Як заробити на машину за місяць і за рік, покрокові плани

Звичайно, така мета дуже амбітна для людини з середньою місячною зарплатою, тому потрібно відразу вирішити, для яких цілей і який автомобіль вам потрібен, скільки він може коштувати і протягом якого терміну часу ви б хотіли його купити.

Щоб ваша мрія збулася, психологи радять підсвідомо бути впевненим, що з цим впораєтеся і поставте конкретну мету, вона мотивує на багато могутніше, ніж абстрактна мета.

Наприклад, потрібно вселяти своїй підсвідомості, що ви не просто хочете якусь машину, а саме, наприклад, «Skoda 440 Spartak».

 1. Як заробити гроші на машину: покроковий план

1).  Заведіть зошит, куди будете записувати рекомендовані фахівцями дії і складіть детальний план заробітку грошей.

2). Запишіть свою мету, який автомобіль вам потрібен і для яких цілей. Це допоможе визначитися з моделлю і ціною.

 3). Коли вибір зроблено, складіть бюджет. Коли побачите свої реальні можливості, тоді зможете визначитися з тим, який автомобіль купувати новий або з пробігом.

 4). Коли цей крок зроблено, порахуйте, який період часу знадобиться, щоб заробити потрібну суму грошей. Якщо вийде, що доведеться збирати нескінченно довго, тоді вивчіть креативні способи швидкого заробітку і придбання машини.

 1. Оренда машини для таксі з подальшим викупом

Автомобіль під таксі – це, на думку багатьох фінансових консультантів, якщо не ідеальний варіант, але цілком реальний для людей, у кого низькі доходи, і які мають є величезне бажання заробити гроші на авто протягом одного року.

Сьогодні багато масштабних компаній, що ведуть таксомоторний бізнес погоджуються на умови водія таксі дати йому машини в оренду і оформити договір про можливість подальшого викупу.

На думку досвідчених таксистів ця схема придбання машини вже давно обкатана і реально працює. Людина отримує нову машину за договором, таксує на ній і щомісяця здає зазначену в договорі суму грошей, яка покриває розмір орендної плати і розмір викупу.

Розмір цих грошей підраховується бухгалтерією підприємства, з урахуванням марки автомобіля і терміну оренди.

Наприклад, водій отримав нову машину «KIA Rio», за яку потрібно буде за добу здавати виручки 600 гривень.Таксист такі гроші може заробити за кілька годин, а все, що заробить додатково, вважається його зарплатою.

За такою схемою багато водіїв таксі купують собі автомобілі протягом року.

 1. Прості істини, які мало хто застосовує для заробітку

Ці рекомендації на перший погляд здається банальними, настільки вони прості, але, тим не менш, якщо підійти з розумом, то можна заробляти досить пристойні гроші.

1). Попросіть збільшення заробітної плати у свого керівника або попросіть підвищення в посаді або високооплачуваної вакансії

Не можна звикати до одного місця роботи і до одного рівня зарплати. Якщо вам потрібні гроші, то обов’язково заявляйте про це своєму начальнику.

Навіть якщо вам відмовлять, все одно він запам’ятає, що ви хочете збільшення зарплати, він може запропонувати вам більший обсяг роботи або іншу посаду.

2). Шукайте варіанти додаткового заробітку після основної роботи для цього:

 • перелічіть, що ви можете зробити. Тут важливі не тільки навички, які ви вважаєте цінними, але перш за все ті, за які люди будуть готові платити.
 • перевірте, що людям дійсно потрібно.
 • Запитайте своїх друзів, сусідів, почитайте оголошення в газеті, якщо ви збираєтеся працювати в безпосередній близькості. Перегляньте форуми та коментарі в соціальних мережах, якщо ви виходите в інтернет. Вам буде легше створити пропозицію, якщо ви знаєте потреби потенційного клієнта.
 • мисліть творчо. Ваша компетентність є відправною точкою. Якщо ви вже знаєте потреби інших, подумайте, як ви можете продати те, що маєте — знання, навички, досвід.

3). Здайте в оренду кімнату або квартиру

Якщо у вас в будинку є зайва кімната, якою ви все одно не користуєтеся, ви можете здати її в оренду через сервіс Airbnb.

 Деякі люди здають цілі квартири на час відпустки, і тоді дохід стає ще вище.

4). Діліться своїми знаннями

Якщо ви професійний водій і знаєте машину як п’ять своїх пальців, можете консультувати автолюбителів по догляду за автомобілем.

Також можете написати електронну інструкцію по догляду за новим автомобілем або як правильно вибрати старий автомобіль на вторинному ринку. Свої знання можете продавати через власний сайт.

5). Репетиторство з правил водіння автомобіля у великому місті

Сьогодні багато людей хочуть навчитися водити автомобіль і відвідують спеціальні курси. Але, дуже часто їм не вистачає тих знань які вони отримують під час занять.

Якщо ви досвідчений таксист можете промчати по своєму місту з закритими очима, якщо у вас є свої фішки в цій ніші, поділіться за гроші з новачками.

Ви можете зробити це в Інтернеті та під час традиційних зустрічей.

6). Консультації по Skype

Якщо ви добре знаєте пристрій автомобіля, скористайтеся своїми знаннями і допоможіть тим людям, які потребують професійної допомоги при ремонті своєї машини.

Для них хорошою допомогою будуть платні консультації, наприклад, через Skype. Під час таких консультацій ви можете продавати знання, наприклад, в області ремонту автомобіля.

 1. Як купити машину в лізинг – інструкція та експертні поради

Ви ставите питанням, чи варто орендувати автомобіль під таксі з подальшим викупом або краще взяти машину в лізинг. Ви не знаєте чи вигідно, чи ні придбання машини протягом року. Хтось вам радить оформити автокредит. Тут голова йде обертом. Читайте далі статтю, і ви зрозумієте всі можливості лізингу.

Якось так склалося, що українці вважають, що квартира чи хата, чи машина  повинні бути в приватній власності і належати якомусь власнику. Однак є можливість орендувати машину у лізинг, а потім її привласнити.

Цей спосіб застосовують навіть Державні підприємства, бо це вигідна справа, коли відсутні кошти на придбання машини.

По суті лізинг є угодою між орендодавцем і орендарем, на експлуатацію машини, що дозволяє орендареві користуватися автомобілем  в розстрочку,

Які тут переваги?

 • По-перше, оплата здійснюється тільки за користування автомобілем, а надання його відбувається дуже швидко.
 • Немає необхідності проходити складні процедури оформлення. Вони спрощені і вже точно менш складні, ніж у випадку автокредиту.
 • Крім того, орендодавець оплачує страховку, і на деякі моделі автомобілів можна отримати знижку до десятка відсотків.

Перевагою також є великий вибір транспортних засобів, як нових, так і старих, легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Все залежить від індивідуальних потреб орендаря. Кількість автомобілів також не є перешкодою – завдяки лізингу можна укомплектувати досить великий автопарк.

Однак і така форма фінансування автомобіля, як лізинг, має деякі складності.

Транспортний засіб є власністю не орендаря, а орендодавця, який, однак, не несе відповідальності за технічний стан автомобіля та його обслуговування,

Крім того, його також можуть проінформувати про обов’язок обслуговувати автомобіль на авторизованих станціях технічного обслуговування і оформляти страховку в конкретній компанії.

Ніякі модифікації орендованого автомобіля (наприклад, установка газових систем) не можуть бути зроблені без згоди орендодавця.

Також варто пам’ятати, що після закінчення певного терміну орендар має право на покупку цього автомобіля.

Автолізинг приваблює людей з низьким фінансовим становищем, бо грошовий внесок становить  від 10 відсотків і до 20 відсотків  (а часто і менше) від вартості автомобіля.

Для молодої сім’ї це невеликі витрати, тому це краще в порівнянні з покупкою за готівку навіть стару машину.

Резюме

Ця схема покупки машина вигідна тим, що людина спочатку бере машину, а потім заробляє гроші, щоб розрахуватися з лізингом.

Якщо в договорі є розмір початкового внеску, то за машину можна буде розрахуватися навіть за півроку.

Наприклад, машина коштує 120 тисяч гривень, а початковий внесок 50% , що складе 60 тисяч гривень, то щомісяця доведеться виплачувати 10 000 гривень. Сума невелика, і півроку – термін теж невеликий.

Як заробляти гроші вебкам-моделлю, працюючи вдома (+ 6 сайтів для заробітку)

Як перестати викидати гроші на вітер а заробляти

Як примножити гроші — популярні способи й поради

Rate this post

Коментарі 2

Залишити відповідь