Перейти до контенту

Як заробити на криптовалюті (список сайтів збирачів і криптобірж)

У статті піде мова, про кращі способи заробітку на віртуальній валюті, представником якої є Біткоїни. Також описані найреальніші методи отримання доходу.

Цифрова валюта вже не один рік присутня на крипторинку, і стрімко вносить зміни у фінансовий світ. Сьогодні, використовуючи криптовалюту як інструмент заробітку, багато інвесторів, які мають досвід роботи на валютних і фондових біржах, заробляють цілі статки.

Їх успіх служить прикладом для новачків і ті пірнають в цей ринок без підготовки, в надії легко і швидко отримати фантастичний дохід.

Починаючи з 2017 року і до цього дня, крипта користується величезною популярністю. Тому самий високочастотний запит в пошуковій системі Google є фраза «Як і де можна купити Біткоїни?».

На думку експертів сьогодні продовжує зростати ринкова капіталізація крипти, а це значить, що в цій ніші вже налічується кілька мільйонів трейдерів. І їх кількість продовжує зростати, тому що немає кращого інвестиційного інструменту, який має таку високу прибутковість. Як новачкові освоїти цю нішу і побудувати свою справу на заробітку крипти, читайте далі в статті.

Як заробити гроші в Інтернеті на криптовалюті: популярні біржі і безкоштовні крани, які роздають крипту

Як заробити на криптовалюті (список сайтів збирачів і криптобірж)

Щоб розібратися в темі цифрової валюти, необхідно отримати поняття, що таке кріптовалютний ринок, і що таке віртуальні гроші.

Як пояснюють експерти простою мовою, що  цифрова валюта – це віртуальні гроші, які не мають фізичного вигляду, а існують у вигляді зашифрованого коду.

Важливо відзначити, що вона не належать до будь-якої країни і не має над собою ніякого контролю з боку фінансових органів, наприклад, Центробанку.

 Найпопулярніша криптовалюта в світі – це Біткоїни, скорочено BTC. І тут необхідно розуміти, що їх кількість обмежена, і ніхто не може заробити більше 21 мільйона ВТС, які генеруються спеціальними програмами.

Цей процес називається майнінгом або здобиччю. Один Біток дорівнює 100 000 000 Сатоші.

Хто може заробляти на криптовалютах

Чи може хтось створити свою справу і почати заробляти віртуальні гроші просто так, без стартового капіталу? Теоретично можуть всі, але практично заробляти зможуть тільки ті люди, хто пройшов навчання й має досвід інвестування.

Заробіток на крипті будується на інвестиціях, а це дуже ризикована справа. Хто має досвід роботи з інвестиційними інструментами, той може розпочати свій малий бізнес і почати заробляти крипту. Ті люди, хто взагалі ніколи не працювали в ніші інвестицій можуть втратити всі свої гроші.

Популярні способи заробітку віртуальної валюти

Як заробити на криптовалюті (список сайтів збирачів і криптобірж)

Неймовірно велике коливання курсу крипти, це явище фахівці називають волотильністтю, особливо за останні роки, робить цей інструмент заробітку надзвичайно привабливим для трейдерів та інвесторів. Цей спосіб отримання доходу часто хвилює новачків. Методів заробітку віртуальних грошей насправді багато, але єксперти рекомендують лише кілька найпопулярніших.

 1. Короткострокові інвестиції (Денна торгівля)

 Цей спосіб заробітку побудований на купівлі і продажу криптовалюти в один і той же день. При цьому трейдер (гравець на фондовій чи валютній біржі) використовує короткострокові коливання курсу віртуальної валюти.

Скільки потрібно інвестувати в криптовалюту щоб заробити?

Сума інвестицій залежить тільки від інвестора:

 • від суми капіталу, яку він має;
 • від обраної стратегії;
 • ступеня ризику, на який він готовий піти.

Таким чином, можна купити криптовалюту, наприклад, за 100 гривень, а можна і на 1000 гривень.

Криптовалютні біржі дуже добре підходять для денної торгівлі валютою. Наприклад, найбільша біржа криптовалюти – це Binance, вона найпопулярніша серед трейдерів, на ній працює більше 15 мільйонів користувачів, майже 3000 співробітників, величезна кількість доступної для торгівлі крипти.

Ця біржа – кращий вибір для новачків, тому що вона дає багато способів заробітку з малим ризиком. Наприклад, є можливість пасивного заробітку на зростанні курсу цифрової валюти, чи на спекуляції – купили дешево, продали дорого, це відмінний варіант для новачків.

 1. Довгострокові інвестиції, що це таке

Цей спосіб заробітку набув широкого поширення, через низький ступінь ризику і високого рівня прибутковості.

Можна, наприклад, вкласти свої гроші в надійну, перевірену часом крипту, наприклад, Bitcoin (Біткоїни) або Ethereum (Эфириум) і чекати поки вона подорожчає в перспективі.

Можна ризикнути і вкласти гроші в ненадійну крипту, але зате потенційно вона може принести великий прибуток.

Криптовалютні біржі — список найкращих сервісів:

 • Binance – це найкраща біржа для новачків, світовий гігант, що працює з 2017 року.
 • Kraken – американська криптовалютная біржа, яка заснована в 2011 році.
 • OKX – це біржа, що існує з 2017 року, базується на Сейшельських островах.
 • Coinbase – це американська криптовалютная біржа, запущена в 2012 році, має багато позитивних відгуків.
 • ByBit – це швидкозростаюча криптобіржа, що працює з 2018 року.
 • Zonda – Європейська криптовалютна біржа, працює 8 років, користується попітом, має позитивні відгуки.
 • Crypto com – це світовий гігант, створений г років тому, успішно працює по цей день.
 • Bitfenix – кріптобіржа для установ і професійних трейдерів, працює довгі одинадцять років, скарг від користувачів немає.
 • Kanga – це  біржа криптовалют з найбільшою мережею наземних обмінних пунктів.
 1. Майнінг крипти, чи варто цим займатися

 Такий спосіб заробітку дуже дорогий і їм займаються тільки професіонали. Тут видобуток криптовалюта здійснюється за допомогою комп’ютера, який буде вирішувати складні математичні завдання для створення спеціального коду.

Звичайно можна і новачкові спробувати щастя в цьому способі заробітку, але потрібен дорогий потужний комп’ютер, з потужною відеокартою і спеціальним програмним забезпеченням.

Такий спосіб заробітку вимагає багато часу і звичайно товстий гаманець, обладнання для Майнінг коштує дуже дорого.

 1. Отримання безкоштовної крипти: що таке AirDrop і сайти-крани 

Цей спосіб можуть використовувати всі ті, хто вміє заробляти на інвестиціях, і тим, хто робить перші спроби заробітку на віртуальній валюті.

Тут популярність набрали два основних безкоштовних способи отримання цифрової валюти, а саме отримання аірдропів і сайти збирачі крипти, їх ще називають кранами.

Крипто-заробіток: що таке AirDrops 

Аірдропи – це кампанії, які роздають безкоштовно криптовалюту певній групі користувачів, які виконали умови, що дають їм право на отримання такого дропа.

Вимогами тут найчастіше є конкретні дії в соціальних мережах:

 • робити лайки;
 • писати коментарі;
 • робити репости Facebook, Twitter, Telegram.

Варто відзначити , що навіть виконання вимог не гарантує отримання аірдропа, і в багатьох випадках його доводиться чекати до року.

Крім того, 90% таких роздач вимагають, щоб користувач повністю підтвердив свою особу, тобто відправив відсканований паспорт, вказав адресу проживання і зробив селфі з паспортом.

Тому цей спосіб дуже ризикований через шахраїв, які роздають фальшиві аірдропи і не рекомендується експертами.

 1. Сайти збирачі крипти (крани)

Однозначно більш надійним, безпечним і простим способом отримання безкоштовної криптовалюти є так звані крипто крани. Це сайти, які платять користувачам цифровою валютою за виконання простих дій:

 • безкоштовне отримання крипти на сайтах-кранах;
 • перегляд реклами;
 • кліки по рекламі;
 • участь у віртуальних іграх;
 • участь у вікторинах;
 • скачування й установка додатків;
 • проходження опитувань і багато іншого.

Всі крани, описані в статті робочі, вони перевірені не однією тисячею користувачів, всі акуратно платять і гарантують виведення грошей на гаманець. Реєстрація на кожному з них абсолютно безкоштовна.

При авторизації на сайті компанії потрібно зробити кілька простих дій:

 • вказати свій робочий E-mail, на який прийде посилання на активацію;
 • підтвердити реєстрацію і свою електронну пошту, клікнувши по посиланні активації, яке прийде на вашу поштову скриньку.

Ось список найкращих сервісів отримання криптовалюти безкоштовно:

 • FaucetCrypto – це популярний сайт крипто-кран, який працює вже більше 6 років;
 • CoinPayU — сайт збирач крипти, працює з 2019 року;
 • Fury – проект являє собою крипто-платформу, видає крипту безкоштовно близько 5 років;
 • Cointiply — крипто-кран, який надійно працює і реально платить з 2018 року;
 • Firefaucet – це сайт, який роздає безкоштовно крипту щогодини і дає можливість заробити віртуальну валюту на іграх, вікторинах, проходженні опитувань;
 • Freebitco – це знаменитий криптокран, який роздає крипту щогодини і дає можливість заробити гроші, виконуючи різні завдання.

Чи вигідно заробляти криптовалюту: переваги й недоліки

Інвестиції в криптовалюту мають як прихильників, так і опонентів. Це цілком зрозуміло, адже у такого виду заробітку є свої позитивні сторони і негативні сторони.

Багато хто шукає джерело швидкого і простого заробітку цифрових грошей, але це не так просто, як може здатися.

Новачок може заробити від кількох доларів до кількох тисяч доларів на інвестиціях, залежно від того, скільки він інвестує

Але, інвестор також може втратити свої гроші, якщо приступить до роботи, не вивчивши цей ринок і, не розібравшись в його роботі.

Дуже часто таке трапляється з новачками, які втратили великі суми грошей, і вирішили, що на інвестиціях в крипту заробити гроші неможливо.

Розглянемо докладніше сильні і слабкі сторони віртуальних сучасних інвестиційних активів.

Переваги криптовалюти:

 • децентралізація;
 • повна анонімність користувачів;
 • відсутність посередників в угоді;
 • негайне виконання платежів;
 • захист від інфляції;
 • відсутність втручання з боку Центральних банків.

Недоліки криптовалюти:

 • невизначена ціна віртуальних грошей;
 • немає гарантії стабільності та вартості;
 • велика кількість шахраїв.

 Чи безпечно інвестувати в криптовалюту

Роблячи будь-які інвестиції, інвестори завжди повинні пам’ятати про ризик, який вони можуть понести. І це стосується не тільки інвестицій в криптовалюту, але й в інші активи.

Вся валюта схильна до волатильності, тому навіть найкращі прогнози експертів можуть не збутися, а можуть навіть призвести до втрати грошей, що не полегшує прийняття інвестиційного рішення.

Тут треба пам’ятати, що коли довіряєте свої гроші чи криптовалюту біржі, то ризикуєте їх втратою.

На валютних біржах  інвестор отримує як високий ризик їх втрати, так і шанс отримати дійсно високий прибуток.

Резюме

Криптовалюта є новим інструментом на фондовому ринку і має великий потенціал.

Хоча вона ще не отримали широкого визнання в якості засобу обміну, але передбачається, що з часом вона може стати широко використовуваним засобом платежу.

Також технологія блокчейн, яка використовується при створенні віртуальної валюти, може бути примінена в майбутньому для програм безпеки.

Заробіток на YouTube – приклади кращих відео-блогерів

Заробіток в Instagram – з чого почати

Чи можна заробити на TikTok – 10 працюючих схем з прикладом

Rate this post