Перейти до контенту

Бізнес-ідеї для чоловіків: меблі, буріння свердловин, магазин автозапчастин

В статті йтиметься про чоловічі бізнес ідеї, які дозволять запустити дійсно прибуткову і цікаву справу здатну принести пристойний дохід. Причому деякі ідеї дуже прості і їх можна запустити навіть в гаражі.

1. Створення меблів ручної роботи

Бізнес-ідеї для чоловіків

Індивідуально створені меблі ручної роботи, наприклад крісла або дитяче ліжечко, користуються популярністю серед покупців. Тому створення подібного бізнесу дозволить почати своє міні виробництво і при цьому отримувати пристойний дохід після перших же продажів.

Тут дуже важливо створювати всі меблі саме з дерева, яке можна придбати на будь-який пилорамі або базі пиломатеріалів. Такий підхід зробить продукцію більш затребуваною і довговічною.

Для старту цього бізнесу потрібно запастися інструментом, вартість закупівлі якого обійдкеться в суму близько 10 – 15 тисяч гривень. Але ці гроші можна повернути протягом місяця роботи.

Куди збувати продукцію? Наприклад, перші партії стільців і крісел можна реалізувати в місцевих барах і кафе.

2. Пивний бар з дорогим пивом

Бізнес ідея полягає саме в тому, щоб відкрити не просто питний заклад, а справжній бар, нехай і невеликий, але де будуть представлені дорогі сорти пива.

Наприклад, можна продавати тільки марочне пиво вищих сортів у яких оптова ціна від 80 гривень. Вартість цього пива в барі буде близько 100 гривень за 0, 5 літра і вище.

Такі ціни відразу ж відіб’ють бажання заходити в бар людям, які бажають не дегустувати смак якісного пінного напою, а просто напитися.

В результаті такий заклад отримає статус пристойного бару, куди можна прийти з друзями або з колегами і приємно провести час.

Для відкриття бізнесу потрібно обладнати приміщення якісними меблями і створити тематичну обстановку в інтер’єрі.

Звичайно, вкладень капіталу такий бізнес зажадає чимало і доведеться на старті інвестувати близько 150 – 200 тисяч гривень в невеликий затишний заклад.

Попутно можна продавати розливне бочкове пиво, щоб збільшити виручку.

3. Установка сонячних панелей

У цьому бізнесі практично нема конкуренції тому що людей які ретельно ставляться до цієї ідеї поки що замало, тому мало хто купує сонячні панелі. Але цей бізнес має великі перспективи.

Однак це поки що інноваційний бізнес в Україні і у нього є майбутнє, тому що в країні прийнято законодавство про зелену енергетику.  Якщо увійти в цю нішу в числі перших підприємців і створити малий бізнес по послугах, то в перспективі можна мати хороший дохід.

Після того, як зареєструєте свою справу у нотаріуса, можете закупити обладнання безпосередньо у виробника. Правила установки панелей зовсім не складні.

Звичайно, на перших порах доведеться попрацювати самостійно. Але, коли почнуть надходити замовлення, можна буде прийняти на роботу ще одного помічника.

Бізнес-ідеї для чоловіків

А поки замовлень мало, потрібно розробити хорошу рекламну кампанію в своєму місті. Можливо, ідея створення своєї власної електростанції від енергії Сонця зацікавить людей і у вас з’являться клієнти.

 4. М’ясний ресторан на колесах

Така бізнес-ідея зовсім не складна в реалізації. У ресторані в меню будуть тільки м’ясні страви у вигляді закусок. Наприклад, шашлики, кебаб, м’ясні чіпси, в’ялене м’ясо та інше. Продавати можна в автофургоні. Готувати страви – там же.

За окупність бізнесу можна не переживати тому що якщо в цій ніші немає конкуренції, то ви зможете її зайняти і почати на цьому відмінно заробляти.

 Також особливістю бізнесу є те, що м’ясо буде готуватися лише тоді, коли клієнт замовить страву. У підсумку ви зможете отримати постійних клієнтів і ваш заклад придбає популярність по всьому місту.

Після цього залишиться лише підтримувати статус якісної вуличної їжі і високий рівень обслуговування.

5. Кафе для знайомств

Ця ідея відмінно зарекомендувала себе в багатьох країнах світу, але в Україні вона поки не адаптувалася.

На базі будь-якого кафе можна організувати зустрічі незнайомих людей за типом швидких знайомств.

Таке кафе дуже допоможе офісним працівникам, які постійно скаржаться, що у них не вистачає часу щоб влаштувати своє особисте життя. У пропонованому кафе буде можливість купити чашечку гарячої кави, і спробувати знайти другу половинку.

Сьогодні у великому місті дуже складно молодим людям знайомитися. Зайняті роботою і бізнесом молодь просто не має часу на відпочинок і відвідування ресторанів і кафе.

У Європі придумали кафе на колесах, де молоді люди можуть перекусити і заодно залишити свої дані в спеціальному журналі.

Власник автофургону який продає вуличну їжу, має кілька столиків під навісом і будь-який клієнт, хто купує гарячу закуску, може сісти за столик і заповнити спеціальну анкету.

В анкеті потрібно вказати дані про себе і вказати бажання завести відношення з протилежною статтю.

Потім власник кафе використовуючи iPad вивчає дані клієнтів. У разі, коли інтереси людей збігаються, то їх запрошують в кафе на коротке побачення.

6. Бізнес-ідея для чоловіків-буріння свердловин

Цей бізнес сьогодні найбільш актуальний в плані швидкої оборотності грошових коштів, що дозволяє заробити до 100 тисяч гривень на місяць.

Щодо окупності даного бізнесу. Перше на що слід звернути увагу на те, що обладнання, яке ви придбали – це вже актив.

Якщо порівнювати з бізнесом, коли відкриваєте, наприклад, магазин, то змушені втрачати гроші на оренду приміщення, на найманий персонал, на оплату комунальних послуг і багато додаткових витрат.  Все це втрати бізнесу.

Бурова установка зберігає свою цінність – це її перша перевага, а друга перевага – це заробіток практично цілий рік.

Якщо є багато замовлень, то при наполегливій роботі двох осіб протягом місяця можна заробити до 100 тисяч гривень чистими.

Як це досягається?  Спочатку ви заробляєте репутацію. Тобто, зробили одну свердловину добре, другу, третю, можливо в перший місяць це все, але з часом інформація пошириться й клієнти знайдуться.

Один сусід розповість іншому, знайомий розповість другому, третьому і так далі, ваша репутація починає працювати. І тут важливий момент, ви починаєте рекламувати себе вже за допомогою бурової установки.

У вас є обладнання, і ви не просто розміщуєте десь в інтернеті оголошення, а ви можете конкретно показувати людям що ось у вас є техніка, яка якісно зробить буріння.

 Не маловажний момент, на який потрібно звернути увагу – це буріння взимку.  Мало хто цим займається, якщо немає обладнання.

Бурильна установка виконує буріння навіть в мороз при мінус 20 градусів. Тому буріння можна робити з січня по грудень, тобто 12 місяців.

 Чому багато хто прагне працювати на себе? Тут потрібно розуміти кілька речей, головне, що ваш дохід залежить тільки від вас, а не від начальника, не від економічної ситуації в країні, взагалі не від чого, тільки від вас, від вашої завзятості та від бажання заробляти гроші.

Крім усього сказаного буріння приносить стабільно високий дохід тому що вода – це важливий ресурс і взагалі на планеті кожен потребує воду.

7. Магазин автомобільних запчастин

Просто уявіть, у вас є якийсь магазин, він стоїть десь біля дороги і ви розраховуєте що до вас будуть заїжджати покупці, то виникає питання який асортимент запасних частин до автомобілів потрібно мати в магазині?.

Середня вартість нового автомобіля орієнтовно 20 000 доларів і тоді виходить треба мати на 1 автомобіль запчастин хоча б на 10 тисяч доларів.  Так як же в даному випадку тоді в реальності справляються автомагазини для того щоб мати асортимент на сьогодні коли така велика кількість і різноманітність машин.

Сьогодні насправді це питання вирішене зовсім іншим способом. Жоден автомагазин не володіє повним асортиментом запчастин навіть якщо на ньому написано певна торгова марка.

Відкриваєте магазин, пишите на ньому назву не важливо для будь-яких автомобілів, або для конкретного, наприклад, Мazda. Далі магазин наповнюєте хоча б самим мінімальним асортиментом для дизайну.

Сьогодні магазини автозапчастин працюють зі складами й базами. Якщо покупця цікавить якась запчастина, то магазин її замовляє на складі, а постачальник її привозить в магазин. Тобто на сьогодні це працює вже як дропшиппінг.

Резюме

Бізнес ідей для настоящих чоловіків, які прагнуть самоствердитися в цьому складному житті є величезна кількість.

Тут головне мати освіту, досвід роботи та індивідуальні навички, ну і звісно бажання.

Бізнес-ідея: піцерія на дому й на колесах

Бізнес-ідея для села: виробництво стабілізованого моху

Бізнес-ідея на селі: дивний мох сфагнум, скільки можна заробити

Коментарі 3

Залишити відповідь