Перейти до контенту

Бізнес-ідея: піцерія на дому й на колесах

Українці полюбили італійську страву під назвою піца з першої ж дегустації. Її купують в супермаркетах, і невеликих піцеріях, замовляють з доставкою додому.

Гурманами цієї страви стають як молодь, так і люди похилого віку. Піцу купують різного приготування, як класичного рецепту, так і нового, оригінального рецепту.

Популярність піци у всьому світі не дивна, тому що цей смачний пиріг можна приготувати практично з будь-якою начинкою. Дуже добре продумана форма італійської страви дозволяє замовляти піцу на винос. Якщо ви мрієте про власну справу, пов’язану з піцею, то вас напевно цікавить, що потрібно для відкриття бізнесу і скільки коштує його відкриття. Про це й про інше, читайте далі в статті.

Міні-піцерія на дому – вигідний варіант створити свою справу не маючи капіталу

Бізнес-ідея для малого міста: піцерія на дому й на колесах

Власна піцерія – на що звернути увагу? Якщо ви мрієте про власний бізнес, то виготовлення піци на замовлення – це хороша ідея, адже всі люди люблять піцу, і зазвичай, коли мова йде про їжу на винос або про закуски для вечірок, то в голову відразу приходить думка замовити італійське класичне блюдо.

Однак, кожен новачок повинен розуміти, що перш, ніж відкрити такий бізнес йому доведеться вирішувати багато стандартних питань і долати ряд проблем, починаючи від оренди приміщення і закінчуючи збутом готової продукції.

Вартість відкриття піцерії знижується, якщо ви вирішите працювати по франшизі, тоді вам не доведеться турбуватися про технологію виготовлення продукції й зведете до мінімуму ризик невдачі.

Однак, якщо ви хочете вносити свої пропозиції в меню і хочете працювати самостійно, то власна піцерія стане чудовим вибором.

1. Класична італійська піца

Можна почати свій міні бізнес навіть на дому створюючи кулінарні шедеври за рецептом традиційної італійської піци – це блюдо відоме у всьому світі.

Новачкам дуже вигідно почати, наприклад, з класичного рецепту, тому що він дуже простий в ньому немає ні кетчупів, ні часникового соусу.

Чим менше інгредієнтів, тим краще, тому що саме в класичній італійській піці не так багато всяких додаткових компонентів, до яких люди звикли в українській піці.

Для новачків традиційна італійська піца – це дуже хороший варіант бізнес-ідеї, тому що менше часу займає приготування і дуже простий рецепт. Адже у новачків немає досвіду в приготуванні піци і немає постійних клієнтів.

Молоді люди, частіше за всіх інших вікових категорій замовляють це блюдо, і кожен раз вони намагаються спробувати нові рецепти. А кухари новачки цієї страви поступово будуть отримувати досвід приготування, і відбирати для бізнесу ті рецепти, за якими піцу замовляють найчастіше.

Українці любителі подорожей по заморським країнам, спробувавши піцу в Італії, повернувшись додому, намагаються відтворити спогади про літні поїздки, і будуть замовляти саме традиційну класичну італійську піцу.

Ніжне, тонке і хрустке тісто завойовує все більше прихильників. Головне, звертайте увагу не тільки на рецептуру, але і на якість інгредієнтів. Для гарної піци потрібен якісний сир, а також якісний соус.

Якщо ваша мрія — це справжня, традиційна піцерія, бізнес буде успішним, якщо ви дійсно зосередитеся на найвищій якості готової продукції.

В цьому випадку готові соуси для піци повинні бути виготовлені з кращих інгредієнтів, а сир повинен бути найвищої якості. Хороший соус для піци є обов’язковим, оскільки клієнти можуть швидко перейти до конкурентів, у яких піца смачніша.

2. Українська, місцева піцерія – це бізнес для наполегливих підприємців

Бізнес-ідея для малого міста: піцерія на дому й на колесах

Якщо ви хочете створити піцу, яка сподобається всім, ви можете зробити ставку на італійську піцу в українському варіанті приготування, тобто за українським рецептом.

Якщо українці, наприклад, люблять піцу з шинкою і грибами, то не можна їм у цьому відмовляти і пропонувати піцу з рибою. Традиційний італійський корж в українській версії замінений на більш товстий варіант, чимось схожий на корж для торта.

Однак необхідно уникати дублювання рецептів і пропонувати виріб схожий на піцу яку продають конкуренти. Справа в тому, що якщо пропонувати те ж саме, можна прогоріти, тому що клієнти до вас не прийдуть, вони вже звикли до певних закладів і замовляють продукцію у них. Тим більше, що подібних піцерій в окрузі може бути досить багато.

3. Зробіть свою піцерію неповторною

Ваш заклад по виготовленню піци повинен виділятися у вашому місті від закладів конкурентів. Домогтися цього можна за рахунок зниження ціни на готову продукцію, але це не дуже хороша стратегія, вона дуже небезпечна, тому що при цьому вам доведеться погіршити якість готового виробу, застосувавши більш дешеві інгредієнти.

Якщо ви плануєте застосовувати готові соуси для піци, то скористайтеся кращими пропозиціями на українському ринку.

Робіть ставку на оригінальність, наприклад, цікавий новий ароматний склад і оригінальний смак соусу для піци буде викликати у клієнтів бажання спробувати новинку і повернутися до вашого закладу.

4. Власна стаціонарна піцерія або домашній варіант з доставкою

Щоб власна піцерія користувалася успіхом, розгляньте також доставку до порогу.

Багато людей позитивно оцінять цей варіант, адже піца — ідеальний вибір для ледачих господарів святкового вечора або вечірки з друзями. Вартість впровадження доставки відносно низька, лише з деяким невеличким прибутком.

До замовлень ви можете запропонувати покупцям не тільки традиційний томатний соус або часниковий соус для піци, але і кілька цікавих інших варіантів.

Для цього вибирайте готові соуси якісної гастрономії і комбінуйте їх з цікавими доповненнями. Завдяки цьому ваша піцерія знайде визнання клієнтів вашого міста.

5. Фудтрак для приготування піци – ця сучасна фішка приносить успіх

Мобільна точка вуличної їжі сьогодні все частіше застосовується для ведення бізнесу сучасними підприємцями. Цей варіант підкорює все більше число підприємців, котрі шукають інноваційні ідеї прибуткового бізнесу.

Тому в ніші громадського харчування, а саме на ринку вуличної їжі з’являється все більше і більше автофургонів і сучасних високо функціональних причепів для приготування гарячої їжі прямо на вулиці.

Новинкою українського ринку громадського харчування став автомобільний причіп з інноваційною мобільною піччю на дровах,

В Україні мобільний бізнес набирає обертів і для цього промисловість випускає різні мобільні печі для приготування піци. Наприклад, мобільна піч «Baker» на дровах, або на інших горючих матеріалах, в тому числі і на деревному вугіллі працює при будь-яких погодних умовах.

Причіп з піччю для приготування піци можна швидко встановити в будь-якій локації в місті, мається на увазі в якомусь людному місці.

Фудтрак з причепом дозволяє облаштувати маленький ресторанчик вуличної їжі, в якому можна купити і гарячі картопляні чіпси і м’ясні чіпси в газовій герметичній упаковці до пива і звісно ж гарячу піцу.

Автофургон з причепом «Мобільна піцерія», дає підприємцю перевагу над своїми конкурентами: · мобільність, а значить, можливість продавати свіжо-приготовану їжу на масових заходах, які проводяться в місті; · по-друге, є 100% можливість запропонувати клієнтам гарячу піцу, приготовлену в печі на дровах, вона значно смачніша за піцу з газової або електричної духовки. Приготування піци в печі займає всього 5 хвилин часу.

Резюме

Італійська піца цілком заслужено входить в ТОП-5 найпопулярніших кулінарних виробів в світі.

Італійські кухари придумали дуже просту в приготуванні, але в той же час дуже смачну страву, яка в обов’язковому порядку включена в меню всіх українських ресторанів.

Якщо так гарно йдуть справи в українській ніші громадського харчування, то саме в піцу є сенс вкладати гроші, відкриваючи свій гастрономічний бізнес.

Бізнес-ідея для села: виробництво стабілізованого моху

Бізнес-ідея: м’ясні джерки – особливості технології приготування

Бізнес-ідея на селі: дивний мох сфагнум, скільки можна заробити