Перейти до контенту

Бізнес-ідея – саморобні свічки ручної роботи

Сьогодні свічки стали невід’ємним елементом інтер’єру. В останні роки комерційне використання свічок значно зросло, наприклад, ароматизовані свічки використовуються в оздоровчих та масажних салонах для розслаблення пацієнтів, а ресторани створюють затишну атмосферу для своїх гостей. Крім того свічки входять в число товарів, які споживачі вважають за краще купувати для дому. Будь то прикраса будинку, розслаблення після трудового дня або зняття стресу. Якщо поглянути на інформацію від Google Trends, то видно, що в усьому світі інтерес до саморобних свічок зростає.

Бізнес на свічках ручної роботи: як заробити гроші вдома

Бізнес-ідея - саморобні свічки ручної роботи

Інтерес покупців до свічок не тільки великий, але і широко охоплює аудиторію бажаючих їх купити. Тому, якщо ви, як підприємець новачок, і хочете визначити асортимент продукції для продажу, то ця інформація буде надзвичайно корисна.

Враховуючи підвищений попит на свічки, підприємці можуть отримати ще й ряд інших переваг.

 • Недорогий вхід в бізнес.
 •  За загальною інформацією від професіоналів, деякі саморобні свічки не вимагають дорогих матеріалів.
 • Виробники свічок можуть розпочати свій бізнес з навіть невеликим бюджетом.
 •  Готову продукцію легко продати в будь-якому місці, навіть на ярмарках і місцевих ринках.
 •  Саморобні свічки дуже легко транспортувати, тому продавати їх можна як онлайн, так і офлайн.
 •  Це легке для навчання та масштабоване ремесло.
 • Чи є ви професіоналом або новачком, базовий рецепт виготовлення побутових свічок простий для застосування.

З точки зору бізнесу «Зроби сам», вміння робити свічки — це навик, який може стати прибутковим джерелом доходу.

Але перш ніж відкрити свою справу з продажу саморобних свічок, підприємець повинен вивчити цю нішу і детально розібратися в асортименті і популярних типах свічкової продукції, яка викликає інтерес, і користується попитом у покупців.

Виготовлення свічок: як це працює

Спочатку підприємець підбирає матеріали та інструмент.

Для домашнього рецепту виготовлення соєвих свічок вам знадобиться:

 • соєвий віск;
 •  гніти (бажано бавовняні);
 •  супер клей;
 •  ефірна олія на ваш вибір;
 •  шпатель;
 • плавильний котел або пароварка;
 •  термометр;
 • скляні баночки.

Напевно деякі з цих предметів вже є у вас вдома. Все інше легко придбати.

Соєвий віск можна знайти на таких сайтах, як AliExpress або в інтернет магазинах для виготовлення свічок приблизно за 4 євро за кілограм.

Роздрібні продавці, які шукають банки або іншу скляну тару, часто можуть знайти те, що шукають, на AliExpress, у місцевому магазині або у оптовика.

Ефірні олії можна придбати в місцевому магазині або на Etsy чи Amazon.

Решту інгредієнтів можна знайти практично в будь-якому господарському магазині.

Види саморобних свічок

Однією з великих переваг виготовлення саморобних свічок для домашнього бізнесу є різноманітність. Швидше за все, для кожного потенційного покупця знайдеться тип свічки, який йому сподобається.

Ось деякі з найпопулярніших типів саморобних свічок, які можна вибрати при плануванні свічкового бізнесу і включати в свій асортимент.

 1. Соєві свічки

Сьогодні одним з наймодніших видів свічок на ринку є соєві свічки, виготовлені з соєвого воску. Цей віск отримують з соєвих бобів, і тому він є чисто рослинним (на відміну від звичайних свічок на основі бджолиного воску, стеарину або парафіну).

За даними Grand View Research, ніша соєвого воску зростатиме в середньому на 8,5% на рік.

Соєві свічки не тільки виготовляються з відновлюваного ресурсу, вони горять чистіше і довше. Таким чином, ваші клієнти отримають економію, тому що ці свічки довше горять, ніж воскові або парафінові.  .

 1. Ароматичні і арома-терапевтичні свічки

Це один з найбільш часто використовуваних видів свічок. Ароматичні або ароматерапевтичні свічки мають широкий спектр ароматів. Їх найчастіше купують клієнти, які хочуть оживити свій будинок приємними ароматами.

Незалежно від того, чи призначені вони для маскування загального домашнього запаху або просто для створення унікального аромату, ці свічки випускаються з десятками ароматів.

Виробники ароматерапевтичних свічок просувають свою продукцію, підкреслюючи конкретні переваги, пов’язані з конкретними ароматами.

Ефірні олії зазвичай використовуються в рецептах цих свічок і, як кажуть фахівці, вони покращують фізичне або психічне самопочуття людей.

Наприклад, аромати лаванди часто асоціюються з розслабленням.

 1. Веганські свічки

Багато покупців свічкової продукції звертають увагу на матеріали, які компанії використовують для виробництва своєї продукції, особливо на інгредієнти тваринного походження.

Звичайні свічки часто містять побічні продукти тваринного походження, такі як бджолиний віск, що не подобається деяким споживачам.

При виготовленні веганських свічок використовується модифікований рецепт з рослинними інгредієнтами такими, як соєвий віск, ефірні масла і натуральні ароматизатори.

 1. Декоративні свічки

Зайшовши в магазин товарів для дому, ви, напевно, помітили свічки різних кольорів, форм і розмірів. Деякі свічки виготовляються виключно в декоративних цілях. Вони не обов’язково ароматні і не складаються з особливих інгредієнтів. Вони просто дають кімнаті затишок.

Декоративні свічки часто мають складну форму, забезпечені фурнітурою і відрізняються привабливим дизайном.

Продаж свічок онлайн: як почати і розвивати свічковий бізнес

Виготовлення свічок – це чудовий невеликий бізнес, який відносно легко відкрити. Вам не потрібно багато дорогого обладнання або технічних знань, а початкові витрати зовсім невеликі.

Практично кожна людина зможе зробити свічки в домашніх умовах. Але тут треба розуміти, що для продажу через інтернет-магазин або через веб-сайт, потрібно дотримуватися деяких юридичних вимог, таких як обов’язково надати вихідні дані виробів. Крім того, саморобні свічки повинні мати попереджувальну етикетку через небезпеку пожежі.

Скільки коштує почати свічковий бізнес

Найбільшою перевагою відкриття свічкового бізнесу є низька вартість. Загальні витрати на виготовлення свічок включають обладнання, таке як пароварка та керамічні банки. Плануйте близько 200 доларів, щоб відкрити невеликий магазин свічок з дому та обслуговувати сотню покупців.

Як зробити свічки своїми руками

Щоб зробити власні свічки і продавати їх в Інтернеті, не потрібно багато часу. Потрібні матеріали, наприклад, віск, ефірні масла, пароварку, гноти і скляні банки – все це можна купити в господарському магазині. Інструкцію з виготовлення та продажу свічок можна знайти в Інтернеті.

Який віск для свічок кращий

Існують різні типи свічкового воску, наприклад:

 • стеарин;
 • парафін;
 • соєвий віск;
 • бджолиний віск.

У більшості випадків для відливання свічок використовують парафін. Однак ця речовина вважається суперечливою, оскільки є побічним продуктом переробки нафти.

По суті, ароматизовані або кольорові свічки містять найбільше шкідливих речовин, а органічний бджолиний віск – найздоровіший і екологічно чистий.

Що потрібно враховувати при продажу свічок

Для того, щоб успішно продавати свічки онлайн слід зробити кілька важливих кроків:

 • провести дослідження ринку;
 • побудувати свій бренд;
 • придумати назву компанії;
 • написати бізнес-план;
 •  виготовити партію свічок;
 •  створіть інтернет-магазин.

Резюме

Чи варто робити свічки? Свічковий бізнес може бути надзвичайно прибутковим.

Тут не тільки низький бар’єр для входу, але й очікується, що до 2026 року світовий обсяг свічкової промисловості досягне майже 5 мільярдів доларів.

Таким чином, є ймовірність попиту і зростання кількості потенційних клієнтів.

Як відкрити ІТ-компанію – важлива інформація

Що таке бізнес в Інтернеті?

Мобільна електронна комерція зі смартфонів

Коментарі 1

Залишити відповідь