Перейти до контенту

ТОП-10 верстатів для міні-виробництва

Сьогодні в Україні багато молодих людей шукають можливість створити свій малий бізнес. А підприємці, які розкрутили свою справу і хочуть її масштабувати в ніші виробництва, шукають вигідні ідеї і недороге обладнання. На щастя є країна Китай, яка постійно викидає на ринок великий вибір обладнання для малого бізнесу. Тому підприємцю залишається визначитися з ідеєю бізнесу і купити міні-верстати, які поставляються з Китаю. Ціна такого обладнання невисока, а продуктивність досить висока, що дозволяє вести рентабельний бізнес. З огляду на такі можливості підприємці-новачки зможуть створити свій малий бізнес навіть у дворі своєї хати або в гаражі.

ТОП-10 верстатів з Китаю для виготовлення товарної продукції в гаражі

ТОП-10 верстатів для міні-виробництва

Під словом гараж потрібно розуміти, що можна використовувати будь-яке невелике приміщення з надійною електропроводкою і водопроводом.

Якщо у вас є біля будинку таке приміщення, то воно може вам принести величезні гроші і ця стаття точно для вас. Перелік обладнання складений таким чином, що спочатку йдуть найдорожчі верстати, потім поступово пропонуються більш дешевше обладнання, доступне кожному новачкові.

Звичайно скрізь є свої плюси і мінуси. Дешеві верстати з одного боку начебто вигідно купити, але так думають і ваші конкуренти, тому в цій ніші буде висока конкуренція.

Купуючи дорогі верстати підприємець сильно ризикує втратити гроші якщо бізнес не піде, але якщо дохід від виробництва продукції піде в гору, то можна швидко заробити величезні гроші за малий термін часу.

Тому, читайте статтю до кінця і оцініть всі ризики, тоді зможете вибрати собі оптимальний апарат, і почнете гребти з нього гроші лопатою.

1. Верстат для виробництва поліетиленових пакетів

Пакети з поліетилену користується великим попитом, тому що використовуються для упаковки різних продуктів при покупці їх в магазинах.

Цей продукт служить дуже короткий час, і після застосування, як правило викидається. Тому виробництво пакетів, мішків для сміття, пакетів-маєчок сьогодні вважається дуже прибутковим бізнесом.

Якщо ви купите такий верстат, то зможете виробляти пакети різного розміру і різної форми з різними малюнками і в будь-якій кількості.

Готову продукцію можна продавати оптом або співпрацювати з конкретними магазинами, уклавши з ними договори на поставку пакетів.

Крім того шукати оптових клієнтів можна також через Інтернет, публікуючи рекламні повідомлення на своєму сайті.

Виробнича лінія з випуску поліетиленових пакетів для бізнесу в гаражних умовах обійдеться приблизно до 20 000 доларів. Тут все залежить від кількості верстатів від їх продуктивності і від застосовуваного сировини.

Верстати термопластавтомати (ТПА) – це інжекційно-ливарна машина, яка дозволяє виготовляти будь-які пластикові вироби з полімерних матеріалів.

Для виробництва товарної продукції необхідно в бункер машини завантажити сировину (полімерний матеріал), далі автомат спочатку розплавляє пластик, а далі заливає потрібну форму.

Пластавтомати розрізняється по виду оброблюваного пластика і технології обробки. Від цього залежить їх ціна. Наприклад, якщо купити таку машину для виготовлення різних шлангів, труб, відер, стільців, кашпо для квітів та інший пластиковий посуд, то ціна такого обладнання починається від 13 000 доларів.

2. Верстат для виробництва вологих серветок

Вологі серветки дуже популярна продукція і має постійний високий попит, тому що це витратний товар. Як стверджують підприємці, які ведуть цей бізнес, що він дуже прибутковий, незважаючи на простоту і легкість самого процесу виготовлення.

Перевага його в тому, що він не вимагає великих витрат на придбання вихідного матеріалу, до того ж цей верстат є автоматом і автономно виконує повний цикл виробництва.

Вартість такого апарату починається від 6 000 доларів.

3. Настільний водяний різак Wazer

В принципі лазерні різаки можуть працювати тільки з обмеженим переліком матеріалів. Тому далеко не всі настільні різаки можуть впоратися з товстим металом, а якщо потрібно різати скло або кераміку, то лазерний різак в цьому випадку взагалі не підходить.

Але сьогодні технологія різання значно просунулася і з’явилася можливість обробляти і скло, і товстий метал. З такими матеріалами може впоратися верстат Wazer.

Цей водяний різак уміщається на столі і здатний обробляти тверді види матеріалів, використовуючи тонкий струмінь води, яка подається під великим тиском.

Зона різання повністю закрита, тому ні бризок, ні пилу немає на робочому столі. Ще один позитивний момент, що Wazer може працювати з будь-яким матеріалом, який боїться високої температури.

Якщо купувати в Китаї, то такий верстат обійдеться приблизно в 4 тисячі доларів. Як стверджують фахівці при правильно проведеному маркетингу, апарат окупить себе за півроку.

4. Обладнання для виробництва металевих губок для миття посуду

ТОП-10 верстатів для міні-виробництва

Сировиною для таких верстатів служить металевий дріт з нержавіючої сталі. Такі мочалки є майже в кожному будинку на кухні і є досить затребуваними.

При правильно налаштованому верстаті за робочу зміну виходить близько 100 кілограм готової продукції.

Вартість такого обладнання близько 3 000 доларів.

Також на верстаті можна виробляти в’язані мочалки. Їх використовують для миття посуду або для душу. В даному випадку апарат заправляють пластиковою ниткою.

Ціна такої машини складе 4 тисяч доларів.

5. Обладнання для 3D друку на облицювальній плитці

Така технологія є сучасним і стильним рішенням. Готова продукція користується дуже хорошим попитом.

Зображення можна наносити не тільки цілком, але і по частинах, якщо площа зображення досить велика (картина). Основою для нанесення зображення може служити біла керамічна плитка або ж звичайне скло.

У другому випадку для початку потрібно нанести зображення на скло за допомогою принтера, а потім скло розміщується на керамічну плитку і відправляється в формувальну піч і вже потім обробляється шліфувальним апаратом.

Сам принтер з друку на плитці коштує на китайських сайтах приблизно 2 600 доларів, а для друку на склі потрібно ще додаткове обладнання що в підсумку підвищить остаточну вартість верстата до 4 000 доларів.

6. Обладнання для чищення килимів

Така послуга користується великим попитом, тому що килими є в кожній квартирі, тому бажаючих купити таку послугу в будь-якому місті завжди багато.

Такий верстат здатний якісно почистити навіть застарілі плями, які важко виводяться.

Цей бізнес можна відкрити в гаражі, але для цього туди потрібно буде провести водопровід, опалення та каналізацію.

Ціна таких верстатів починається від 3 400 доларів. До нього потрібно буде купити ще й центрифугу для сушіння килимів. Ціна сушарки складе всього пару сотень доларів.

Бажано надавати послугу під ключ. Тобто приїжджаєте до клієнта і забираєте брудний килим, а потім приносить його назад вже чистим. Такий підхід до бізнесу значно збільшить ваш прибуток

7. Виготовлення бетонних кілець для криниці

Готову продукцію отримують, застосовуючи спеціальні форми. На них можна виготовляти цільні колодязні кільця із залізобетону методом віброформування.

Така технологія виготовлення дозволяє робити продукцію будь-якого розміру. За зміну можна виготовити до 30 таких кілець.

Купити таку установку можна в Китаї, її вартість близько трьох тисяч доларів.

8. Обладнання для виготовлення сітки рабиці

Вона є затребуваною продукцією, тому що дуже часто застосовується для спорудження парканів і для огорожі території.

В експлуатації вона дуже практична, досить довговічна і має доступну ціну.

Зазвичай на такому верстаті за зміну робочий може виготовити близько 100 погонних метрів сітки.

Ціна верстата автомата починається від 3 тисяч доларів.

9. Верстат для виробництва шкіряних 3D панелей

Ці панелі користуються великим попитом, незважаючи на високу ціну, при тому, що собівартість готового виробу дуже низька.

Робляться такі панелі досить просто. Матеріал викладають на макет з потрібним візерунком, далі додають поліуретан, під впливом преса і високої температури виходить готовий продукт.

Їх встановлюють в квартирах, офісах, кафе і ресторанах, в нічних клубах і так далі.

Посередниками для збуту є будівельні та меблеві магазини, а також онлайн-магазини.

Вартість такого апарату починається від 3 тисяч доларів. Вкладені гроші окупаються за чотири місяці.

10. Верстат для виробництва робочих рукавиць

Така продукція затребувана завжди. Робочі рукавички застосовуються в багатьох сферах діяльності, і на радість підприємців швидко зношуються.

Виробництво та збут легко налагодити навіть у себе в гаражі. Швидкість виробництва кілька сотень пар рукавичок на добу.

Купити верстат можна за 1 800 доларів.

Резюме

У Китаї можна купити будь-які невеликі верстати і різноманітні інструменти для виробництва товарів згідно ідеї бізнесу.

Все залежить від обраного бізнесу і суми грошей для його старту. Наприклад, агрегат для виробництва кавових капсул можна купити менше як за 5 тисяч доларів.

А верстат для виготовлення профнастилу коштує понад 20 тисяч доларів.

Знаючи витрати на обладнання, можна розрахувати витрати на створення своєї справи.

Верстати з Китаю дають можливість створити домашній бізнес, маючи невеликі гроші для інвестування в старт виробництва.

Бізнес на перепродажі товарів з Китаю без значних вкладень

Який бізнес відкрити в гаражі / виробництво

Який малий бізнес найприбутковіший