Перейти до контенту

Перспективний бізнес на воді

Вода не тільки джерело життя на Землі, але і один з самих безцінних природних ресурсів. Якщо відійти від звичного сприйняття звичайної питної води і уявити собі що вода раптом стала дефіцитом, то відразу відійдуть на задній план всі проблеми пов’язані з фінансовою кризою та зростанням ціни на нафту. За великим рахунком більшості ресурсів, які вживає людина в процесі свого життя, можна знайти замінники і навіть така необхідна річ як продукти харчування складаються з широкої номенклатури, не буде пшениці можна їсти картоплю, не буде свинини перейдемо на курятину і так далі, але замінити питну воду неможливо.

Саме воду ми вживаємо щодня і використовуємо практично у всіх сферах своєї життєдіяльності. Але як завжди в дрібницях є підступ, коли говоримо про воду, ми повинні пам’ятати, що якість має величезне значення, звичайно сприйняття неякісне водопровідної води у нас багато в чому аналогічно тому ж підходу, що і при купівлі неякісних китайських товарів. Тобто за принципом ну що тут такого візьму дешеву китайську взуття і через рік поміняю, адже як би дешевше купити кілька китайських чобіт, ніж одні, але якісні.

Перспективний бізнес на воді

За великим рахунком в цьому є деяка рація, але на відміну від реальної можливості завтра купити нові чоботи, купити нові нирки досить проблематично.

Настільки довге вступ покликане в цілому охарактеризувати ринок послуг продажу очищеної води, при цьому горимо відразу про загальну сукупності як бутильованої очищеної води, так і наливної очищеної води. Як бачимо, проблема погіршення якості водопровідної води не є чимось далеким і недоступним, а фактично бути повсякденною реальністю. При цьому варто зазначити, що в найближчому майбутньому перспектив для поліпшення ситуації немає, основна причина настільки песимістичних прогнозів одна дуже зношена система водопроводів, які просто нереально, навіть при наявності величезних інвестицій, оновити в короткий період часу (хоча дуже сумнівно і поява таких інвестицій) . І так можна зробити висновок – ринок очищеної води буде тільки рости, при цьому зі збільшенням турботи про своє здоров’я показники споживання будуть тільки рости більш стрімкими темпами.

Як бачимо, попит на подібні послуги існує величезний і як наслідок з’являється можливість для організації власного бізнесу, при цьому даної напрям ставитися до категорії середній бізнес ідеї з фінансовими вкладеннями. І так про саму ідеї середнього бізнесу з виробництва очищеної води.

Взагалі існує кілька різних варіантів ведення подібного бізнесу. У першу чергу організувати бізнес на очищенні води можна, використовуючи водопровідну воду або ж воду власного видобутку. По-друге, бізнес може бути побудований на продажах бутильованої води або ж продаж розливної води в посуд клієнтів, хоча по даному параметру, можливо, використовувати і змішані канали реалізації.

На практиці з продажем води очищеної водопровідної води особисто я не стикався, хоча чисто з технічної сторони очищення процеси дуже схожі. Я працював з фірмою, яка пішла з одного боку більш складним шляхом і такий варіант середнього бізнесу ідея очищення води більш капіталомісткий, з іншого більш правильний в стратегічному плані. І так в моєму випадку була викуплена свердловина (уже правда готова) в одному з передмість мегаполіса в якій ще з радянських часів добувалася вода для виготовлення регіональної мінеральної води.

Раніше подібні виробництва існували практично в кожному містечку, де вироблялися мінеральна вода з досить сумнівним лікувальним ефектом, але разом з тим за якістю придатна для вживання в неї просто додавали газ, до речі, на більшості таких харчосмакових фабрик заодно розливали «хіти» радянського часу «Буратіно »« Лимонад »і так далі. На сьогодні такі регіональні виробники в більшості своїй розорилися і свердловини залишилися за великим рахунком безхозними. Саме таким варіантом скористалися клієнти.

Яким би варіантом не вирішили скористатися при організації середнього бізнесу в ідеї бутильованої води основні етапи розвитку будуть схожі:

– Етап перший – підготовка та оформлення, реєстрації ТУ на виробництво очищеної води. Даний етап найскладніший і найбільш трудомісткий з усіх процесів по створенню бізнесу в цілому. Описувати всі нюанси не має сенсу, так як вони можуть відрізнятися в залежності від регіону та інших дрібниць. В цілому найоптимальнішим варіантом бути все-таки залучення спеціалізованої фірми та замовлення даних документів як говоритися «під ключ». Хоча можна спробувати і самому тут справа смаку і часу;

– Другий етап – покупка обладнання і його установка, вибір самого обладнання буде проводитися ще на першому етапі, без цього неможливо скласти повноцінні ТУ. Що стосується обладнання, то спектр даного обладнання широкий і кожне з них має свої плюси і мінуси. Оптимальним варіантом є вибір обладнання на основі не тільки спільних характеристик і ціни, а й реального бізнес плану. У бізнес-плані будуть прописані основні параметри всього проекту і як наслідок при виборі обладнання можна буде задіяти і додаткові параметри такі як, продуктивність, кількість найманої праці, енергоємність і так далі;

– Третій етап виробництво і головне просування самої води, не дивлячись на те, що попит на очищену воду вже існує як власне і загальне уявлення населення про даної продукції дуже ефективно застосування тих методів, які використовуються по створенню штучно попиту. Тобто я б рекомендував застосувати всі варіанти вже описані у статті про методи розкручування нових ідей малого бізнесу. Звичайно почати таку справу з нуля досить складно, але воно того варто, з іншого боку почати будь-яку справу досить складно, навіть той же бізнес на вендінг має свої нюанси. Хоча звичайно набагато простіше купити ті ж автомати з продажу снеків і встановити в місті, прибутково і перевірено, хоча звичайно вся справа смаків.

Вартість такого проекту може дуже значно відрізнятися від проекту до проекту, занадто багато змінних величин, починаючи від вартості розробки та затвердження ТУ до вартості обладнання. Так що при оцінці бізнесу варто попередньо скласти бізнес план, а тільки після цього серйозно оцінювати проекти, будь-які розрахунки зроблені «зі стелі» виробниками обладнання або їх представниками які займаються диллерство даної продукції, можуть не відображати реальну ситуацію з організацією такого виробництва.

Етапи створення туристичного

Відкриваємо шиномонтаж

Власний бізнес на вирощуванні риби

Коментарі 2

Залишити відповідь