Перейти до контенту

Як почати заробляти новачку на фрілансі?

Віддалений заробіток на фрілансі для багатьох – нездійсненна мрія. Адже це справді круто. Сидиш удома в піжамі, смішних тапках і працюєш. Фантастика? Ні, це сучасні реалії. Власникам бізнесу часом набагато вигідніше наймати віддалених співробітників, ніж витрачатися на оренду офісу та інші плюшки повної зайнятості. Але постає питання: як знайти собі місце у світі фрілансу?

Можливість поєднання

Рубікон перейдено – жереб кинутий. Ухвалено тверде рішення спробувати свої сили у фрілансі.

Відразу хочу застерегти – не прощайтеся з офісною роботою.

Спочатку необхідно поєднувати видалення і повну зайнятість. Основна робота стане певним буфером у разі можливих невдач. А спочатку вони неминучі.

Пошук сфери діяльності

Необхідно одразу визначитися зі сферою, в яку необхідно буде поринути з головою. При цьому необхідно враховувати базові знання, якими потенційний фрілансер уже має.

Навчання

Далі піде тернистий шлях навчання. Це можуть бути як онлайн-курси, навчання з ментором, так і стажування. На цьому етапі величезну користь можна отримати з такого джерела, як Youtube. На ресурсі можна знайти величезний вибір різноманітних курсів та уроків із різних сфер діяльності.

Але головне вміння, яке відрізняє професіонала, – це щоденне самонавчання. Постійний розвиток, застосування нових знань – запорука успіху у будь-якій галузі.

Здобуття першого досвіду

Перший реальний досвід – це украй важливий крок. Іноді він визначає весь подальший професійний шлях. Не завжди перший млинець буває грудкою. Але якщо таке все ж таки сталося і вас спіткала невдача, не варто засмучуватися і відразу впадати в паніку. Вибір зроблен. Тому в жодному разі не варто сходити з наміченого шляху за будь-яких обставин.

Необхідно пам’ятати, що невдача – це життєвий урок, з якого потрібно робити висновки. Якщо ж людина пустить усе на самоплив, ситуація неодмінно повториться. Тому отримуйте досвід, набивайте перші шишки. Це допоможе стати фахівцем.

Вихід на біржі

Після отримання необхідних знань та умінь першого досвіду необхідно виходити на біржі. Там крутиться більшість замовлень. І починати краще саме з них. Більшість бірж фрілансу надають гарантію того, що за якісно виконану роботу гарантовано буде отримано оплату. Тому можна не боятися бути ошуканим.

Якщо у вашому багажі знань непогане володіння іноземними мовами можливості значно розширюються. На західних біржах ставка набагато вища, і замовників у рази більше.

Заробіток на завданнях Телеграм

Як получити гроші за реєстрацію на карту

Ідеї для бізнесу без капіталу в маленькому місті

Коментарі 1

Залишити відповідь