Перейти до контенту

Обладнання для виробництва пінопласту

Основним підводним каменем при організації цеху по виробництву пінопласту як не дивно є приміщення, а не обладнання для малого бізнесу. І ось чому, виробники обладнання скромно декларують відносно невеликі площі під створення самого цеху, що відповідає дійсності, але заявлених 60 квадратів дійсно з «головою» вистачить для розміщення всього технологічного процесу, але є маленький нюанс. При виробництві пінопласту спінена сировина повинна «стабілізуватися» в бункерах не менше 6-12 годин залежно від марки виробленої продукції.

За великим рахунком жодної проблеми — спінили, засипали на ніч, а вранці займаємося формуванням.

Обладнання для виробництва пінопласту

Але виробництво пінопласту це досить сезонний продукт, пік споживання якого припадає на літо і початок осені, то є й рівень завантаженості також має такі ж сплески активності. І для таких періодів у цеху повинні бути додаткові можливості з нарощування обсягів виробництва, якщо говоримо про саме устаткування та обладнання , то такі резерви є – обсяги виробництва залежать від часу роботи (працює в дві зміни і без проблем). Але має бути місце під розгортання додаткових бункерів і складські приміщення для зберігання готових блоків в період їх остаточної «просушування».

Висновок якщо говоримо про нормальні розміри то під самі виробничі цілі дійсно досить 60 -80 квадратів плюс потрібно мати не менше 150 квадратів в запасі, оптимальним же розмір під невеликий цех по виробництву пінопласту з розгортання всього необхідного обладнання є приміщення в 300 квадратів. При цьому обов’язкова умова такого приміщення це висота стель, від цього параметра залежить розмір і об’єм бункерів.

Варто зазначити, що особливих проблем з вибором приміщення бути не повинно, по факту в передмістях і виробничих кварталах можна без проблем знайти ангари або старі виробничі цехи, які з мінімальними вкладеннями перетворюються в виробничі приміщення для пінопласту.

Що стосується безпосереднього обладнання для малого бізнесу з виробництва пінопласту в його склад входить:

Устаткування для малого бізнесу:

Спінювач — 1 шт.

Блок-форма -1 шт.

Бункера сушіння і вилежування гранул -5 шт. (5 бункерів є мінімальним наборів для виробництва, за фактом в кожен з бункерів засипається «вспінену» сировину певної марки). При цьому варто пам’ятати, що конструкція таких бункерів повинна мати можливість їх розгортання та згортання в міру необхідності. Також якщо бізнес починається з невеликими вкладеннями, то даний елемент устаткування можна виготовити самостійно.

Накопичувальний бункер попереднього завантаження 1 шт. (Аналогічно бункерів для сушки)

власний бізнес – обладнання для цеху по пінопласту Пневмотранспорт — якщо купувати повністю готове обладнання то йде в комплекті, але є можливість подібну систему зробити самостійно.

Дробником відходів з бункером — також можна виготовити самостійно. Але в самому виробництві обов’язковий, з його допомогою утилізуються всі відходи від виробництва (обрізки пінопласту від готових листів) і пускаються на новий цикл. До речі наявність 10-15% вторинного пінопласту в новому циклі робиться новий продукт набагато кращім.

Верстати різання блоків на листи.

Вартість повноцінного комплекту обладнання починається від 16 000 доларів і рухається вище, при цьому головною відмінністю у вартості є продуктивність самого обладнання, тобто 20-40-100 кубів готової продукції за зміну. Також відмінною рисою різних комплектів є наявність невеликих котелень, на тому чи іншому паливі. У зв’язку з подорожчанням всіх основних видів енергоресурсів оптимальним є, котельня яка готова використовувати як паливо, відходи деревини, лушпиння соняшника, гранули і так далі. Фактично при правильному підході в організації отримання тепла (тепло використовується для отримання пари, яка є одним з основних компонентів всього виробничого циклу) цілком реально якщо й не отримати безкоштовне тепло, то як мінімум дуже істотно знизити витрати на його отримання в порівнянні з традиційними енергоресурсами (газ , мазут, вугілля). До речі про більш просте облдання для бізнесу можна прочитати тут

Основні компоненти при виробництві пінопласту

Пенстірол — при вспіненні збільшується в розмірах більш ніж в 20 разів (в залежності від якості вихідного матеріалу) — тобто сама сировина.

Вода — у виробничому циклі використовується не сама вода а пар, тому забезпечення водою є необхідним елементом всього виробничого циклу. Але обсяги споживання цеху за великим рахунком перебувати в досить скромних межах, що дозволяє в разі потреби організувати подачу води з ємностей, а не використовувати централізовані джерела.

Електроенергія — обладнання розраховане на підключення до мереж з напругою в 380.

Також не варто забувати про забезпечення нормальної вентиляційної системи у виробничому приміщенні. Даний параметр забезпечує нормальну просушку, як спіненого сировини, так і готової продукції.

Обладнання для виробництва котлет

Як отримати безкоштовну криптовалюту

Іноземні сайти для заробітку в Інтернеті

Коментарі 1

Залишити відповідь