Перейти до контенту

Заробіток на перегляді реклами в інтернеті

Цей вид заробітку ще називається  «Плата за клік», це один з кращих способів чесно заробляти гроші віддалено з дому без необхідності робити будь-які інвестиції, які не можуть дозволити собі початківці користувачі. Згодом, коли наберетеся досвіду, цей спосіб заробляння в мережі, стане для вас джерелом постійного доходу.

Проте, дуже важливо правильно вибрати сайти для заробітку на перегляді реклами, на яких ви будете реєструватися.

З цієї статті новачки дізнаються деякі тонкощі популярного способу заробітку онлайн на перегляді реклами. дізнаються які ресурси можна безпечно використовувати, які гроші за це платять деякі компанії і навіщо вони це роблять.

Перевірена часом бізнес-модель заробітку грошей в мережі – перегляд реклами за гроші

Заробіток на перегляді реклами в інтернеті

Якщо запитати експертів, чи реально можна в цій ніші щось заробити, то вам дадуть відповідь, що можна. Але, зазвичай відбувається це повільно, тому сподіватися на негайний прибуток не можна. Однак при терпінні, наполегливості і самовідданості можна заробити навіть пристойну суму грошей за певний час без особливих ускладнень.

А підприємці можуть організувати свій робочий графік так, щоб їм було комфортно працювати.

Сайти для заробітку на перегляді реклами в інтернеті

В Інтернеті є незліченна кількість веб-сайтів, які припускають, роботу без необхідності дотримуватися фіксованого графіка робочого часу. Користувач сам собі знаходить вільний час, щоб подивитися кілька рекламних оголошень, які за роботу платять електронні гроші.

Коли прибуток накопичується до встановленого мінімуму, то гроші можна вивести на електронний гаманець, наприклад, на:

 • PayPal;
 • Payer;
 • WebMoney, та інші.

Кому вигідно утримувати сайт, який платить за перегляд реклами?

Справа в тому, що деякі компанії таким чином залучають трафік на свої сайти, який потім приносить дохід. Звичайно, цей метод розкрутки свого сайту не завжди дає позитивний результат, але зате це хороший варіант для людей, які хочуть почати свою справу.

З огляду на вище викладене, кращими сайтами для заробітку на перегляді реклами є наступні додатки:

 • Cashzine;
 • Buzzmatch;
 •  Slicethepie;
 •  SurfEarner
 • Surf;
 • Wmrfast;
 •  TeaserFast і багато інших.

Ці чудові мобільні додатки отримали визнання в Інтернеті за те, що вони добре справляються зі своїм завданням і допомагають багатьом підприємцям отримувати стабільний прибуток.

Тут нічого не потрібно робити, просто подивитися кілька рекламних оголошень в різних форматах, наприклад, відео чи зображення і за це отримати гроші.

Комерційна реклама, має одиничний платіж у розмірі від 1 цента до 10 доларів, які можна вивести на свій електронний гаманець.

Сайти, перевірені часом і людьми, які реально приносять дохід за перегляд реклами

1). Aviso – це нещодавно створений сайт

Але він вже впевнено завоював лідерські позиції, надаючи користувачам для перегляду реклами на великій кількості відео роликів.

Саме на їх перегляді, а роликів буває більше 120 штук, заробляють лідери цієї ніші. Крім роликів протягом дня з’являються до 670 рекламних посилань.

2). ClixSense – легендарний англомовний букс

Сьогодні цей ресурс називається ySense. Українські клікери вважають його найкращим закордонним РТС сайтом. Тут все по чесному, ніяких грошей попередньо вкладати не потрібно.

Маркетинг проекту дуже простий –потрібно виконувати короткі завдання, проходити опитування, заробляти на перегляді реклами.

Ще в цьому проекті приємна для користувачів система бонусів. Наприклад, за виконання завдань в кількості 10 штук в день – щоденний бонус плюс 12% від всієї суми щоденного заробітку.

Коли користувач заробляє в цілому 50 доларів на завданнях, то система дає бонус 5 доларів.

3). Scarlet Clicks – цей закордонний букс радує українських юзерів своїми заробітками більше 13 років

Користувачі його вважають рейтинговим сайтом РТС у світі. Він великою популярністю користується в англомовному сегменті.

У проекті є багато різний завдань, в тому числі заробіток на рекламі де клік коштує від одного центу. Протягом дня таких завдань буває більше 20 штук.

4). Neobux – це сайт старожил

Успішно працює в ніші клікових спонсорів більше 15 років. Люди там заробляють на перегляді рекламних оголошень, на участі в платних опитуваннях, на виконання простих завдань.

У проекті постійно реєструється велика кількість новачків, які заробляють на перегляді реклами, виконанні простих завдань, та інше.

5). Optimalbux – цей ресурс потрапив до списку топових буксів

Цей проект створив і курирує програміст, який має в своєму портфоліо ще два успішних інвестиційних проектів – Scarlet Clicks і GPTPlanet. Всі сервіси користуються величезною популярністю і регулярно виплачують своїм клієнтам великі суми грошей.

На форумах користувачі пишуть позитивні відгуки, вважають його кращим буксом з реальними виплатами.

6) Seo-Fast – російськомовний проект, де мінімалка на виведення грошей після конвертації складає всього 1гривню.

Перевагою успішно працюючого букса є велика кількість завдань, рекламних банерів і відеороликів, для перегляду платної реклами.

7). Socpublic – це ще один рейтинговий сайт

Цей ресурс подобається користувачам простотою роботи і великою кількістю завдань, в тому числі заробіток на перегляді реклами.

8). Seosprint – цей проект вважається, на думку користувачів, одним з найпопулярніших сервісів по заробітку на перегляді платної реклами

 Система дає можливість заробити гроші в доларах на перегляді реклами та багатьма іншими способами. Зароблені гроші можна вивести на популярні електронні платіжні системи:

 • Payeer;
 • Advanced Cash;
 •  Perfect Money;
 •  PayPal.

Крім електронних гаманців гроші можна виводити на карту Приватбанку.

9). ProfitCentr – це ще один російськомовний букс

Він дуже схожий на Seo-Fast і Socpublic, але на цьому майданчику користувач використовує інші інструменти для заробітку. Однак, заробіток на перегляді платній рекламі тут також є.

10). Sharkpromotion – це мало знайомий букс

Він відрізняється від ProfitCentr і Seosprint тим, що на цій платформі успішно працює програма автосерфінгу сайтів.

 В системі працює бонусна програма. Тільки тут бонус дають не за реєстрацію на сайті, а за поповнення рекламного рахунку.

Виводити зароблені гроші і поповнювати свій рекламний рахунок можна використовуючи різні електронні системи:

 • WebMoney;
 •  Perfect Money;
 •  Advanced Cash;
 •  Payeer;
 •  Qiwi;
 •  Mobile.

Мінімальна сума зароблених коштів для виведення з проекту всього 5 гривень. Причому виведення грошей відбувається автоматично, протягом декількох секунд.

Однак в системі встановлено обмеження по сумі грошей на виведення, наприклад, 50 гривень на карту Приватбанку на добу.

Цей розмір залежить від рейтингу користувача, чим вище рейтинг, тим більша сума грошей на виведення.

Переваги заробітку на перегляді реклами

Ця економічна модель підприємницької діяльності має ряд істотних переваг, які завжди необхідно враховувати, тому що їх може бути достатньо, щоб вибрати якийсь проект для отримання значного прибутку через Інтернет, не виходячи з дому.

Отже, переваги і позитивні риси заробітку на перегляді реклами в мережі наступні:

 • перш за все, не потрібно робити ніяких інвестицій, тому що цей вид бізнесу абсолютно безкоштовний і доступний для всіх людей;
 • доступність цих платформ цілий рік і 24 години на добу;
 • ці платформи можуть використовуватися всіма типами користувачів, незалежно від їх рівня освіти або країни проживання, що створює рівень довіри та соціальної інтеграції;
 •  всім типам користувачів надається висока і велика фінансова свобода для отримання унікального грошового доходу.
 •  зняття коштів зазвичай має мінімальну суму для успішної транзакції, так що всі доходи користувачів переводяться на електронні гаманці або банківські картки.

Резюме

У статті вказані тільки переваги способу заробітку грошей на перегляді реклами в Інтернеті.

Але, як завжди в цій справі є і недоліки. І їх повинні знати користувачі перш ніж реєструватися в проекті.

Головний недолік – це одержуваний прибуток може бути дуже маленьким, тому використовувати цей вид заробітку рекомендується як додатковий дохід.

Способи заробітку в Тік Ток

Заробіток на перегляді фільмів у гривнях

Як заробляти гроші не виходячи з дому?

Коментарі 2

Залишити відповідь