Перейти до контенту

Що потрібно для відкриття автосалону з нуля

У світі потреба у засобах пересування зросла настільки, що автомобіль із предмета розкоші перетворився на засіб, що дозволяє легко вирішувати безліч побутових питань. Попит на автомобілі зростає з кожним роком, незважаючи на економічну кризу та становище в країні, конкуренцію на ринку, тому питання «як відкрити автосалон» залишається актуальним завжди.

Відмінні риси торгівлі автомобілями

Що потрібно для відкриття автосалону з нуля

Знання специфічних основ бізнесу з продажу автомобілів призведе до стабільного прибутку з високою рентабельністю.

До основних відмінностей бізнесу належать:

– налагодження міцних зв’язків із постачальниками, при складанні заявки на поставку необхідно врахувати сезонність попиту;
– Встановлення правил, спрямованих на високоякісне обслуговування клієнтів;
– Збільшення прибутку, для чого залучати велику кількість потенційних клієнтів за допомогою рекламних акцій.

Відкриття автосалону незалежно від регіону його розташування є вигідним вкладенням капіталу для підприємців, які займаються торгівлею.

Вибір розташування автосалону

Важливу роль відіграє ділянка, де буде розташована будівля автосалону. Місце має бути багатолюдним, з гарним під’їздом до нього, тому найкращим для будівництва автосалону є ділянка, що розташована поблизу жвавої магістральної траси.

Якщо немає можливості для будівництва нової будівлі з просторим виставковим залом, необхідно підшукати старе відповідне специфіці бізнесу.

Розмір ділянки повинен становити не менше 0,5 га, щоб розмістити на ньому будинок салону та інші допоміжні приміщення.

Реєстрація

Щоб зареєструвати автосалон треба визначитися з організаційно-правовою формою, що дозволяє здійснювати економічну діяльність автосалону, тому вирішувати завдання як відкрити автосалон із вивчення законодавчих актів.

Після отримання свідоцтва, що засвідчує початок діяльності, необхідно його поставити на облік у соціальних позабюджетних фондах, куди входять Пенсійний, соціального страхування.

Персонал

Будь-який потенційний клієнт, що купує автомобіль, сподівається отримати відповіді на питання, що його цікавлять, тому адміністратор і менеджер салону повинні бути з ним попереджувальні, максимально ввічливі і коректні. У клієнта не повинно виникнути бажання залишити автосалон, щоб звернутися до іншого салону.

До обов’язків менеджера входить ознайомлення клієнта з усіма наявними моделями, їх технічними характеристиками, при необхідності він повинен наочно продемонструвати їх, показати прейскурант, допомогти вибрати підходящий клієнту автомобіль.

Пошук клієнтів

Щоб залучити потенційних клієнтів необхідно здійснювати широку рекламну компанію, включаючи у неї вивіску зовнішньої реклами, подачу оголошень періодичний друк, розробити власний сайт у мережі інтернет, розміщувати у ній та інших сайтах рекламу про реалізованої продукції, застосовувати флаєри, проводити рекламні акції.

Скільки це коштує?

Бізнес належить до тієї сфери, яка потребує значного капіталу. Але для відкриття невеликого автосалону, який здійснює продаж автомобілів вітчизняного виробництва, необхідно мати близько 500 тис. доларів. він повністю окупається упродовж п’яти років.

До основних статей витрат належать:

– Оренда будівлі;
– закупівля автотранспорту для продажу;
– Організація технічного забезпечення діяльності;
– Придбання аксесуарів для автомобілів;
– Оплата заробітної плати персоналу;
– Проведення рекламної компанії.

Перспективи бізнесу

Щоб автосалон був рентабельним та приносив прибуток необхідно чітко та правильно спланувати та організувати його діяльність, розробити бізнес-план, розрахувати всі витрати та термін окупності. Для новачка у сфері продажу автомобілів питання про те, як відкрити автосалон є основним, тому необхідно його ретельно та всебічно вивчити.

Своєчасність у вирішенні питань щодо пошуку надійних постачальників, створення та залучення клієнтської бази, розробки маркетингового плану, здійснення рекламної компанії на початковому етапі діяльності автосалону полегшити подальше просування та розвиток бізнесу.

Як вибрати партнерську програму для заробітку

Бізнес-ідеї, якими бізнесмени не рекомендують займатися новачкам

Обслуговування принтерів як бізнес-ідея: заробіток на заправці картриджів

Коментарі 2

Залишити відповідь