Перейти до контенту

Як відкрити фітнес клуб з нуля

Фітнес-клуби – сьогодні користуються особливою популярністю, тому що розумні молоді люди хочуть бути красивими, сильними і здоровими. У сучасної молоді здоровий спосіб життя сьогодні в тренді. Тому спортивні зали з тренажерами популярні практично в кожному житловому масиві великого міста. І, навіть незважаючи на наявність тренажерних залів, що функціонують в торгових центрах великих міст, в малих містах, таких клубыв явно не вистачає.

Тому, враховуючи той факт , що ніша фітнес послуг стрімко розвивається, сьогодні можна відкрити свою справу, яка приносить хороший постійний дохід.

Але, для того, щоб у новачка підприємця цей бізнес пішов успішно необхідно повторити всі кроки успішних бізнесменів, наприклад, скласти бізгнес-план, щоб врахувати можливий прибуток і необхідні витрати, щоб  вдало вибрати місце для тренажерноъ зали, врахувати кількість цільової аудиторії і багато іншого. Щоб дізнатися тонкощі побудови бізнесу в ніші фітнесу, читайте далі статтю.

Бізнес план фітнес клубу: основні етапи побудови бізнесу

Як відкрити фітнес клуб з нуля

У маленьких містах, невеликі тренажерні зали користуються незмінною популярністю. Причин тут багато, наприклад, вони не такі людні, як в торгових центрах, коштують дешевше і не змушують підприємців підписувати договір оренди приміщення мінімум на рік.

Але, як би там не було, створення сучасного фітнес-клубу вимагає великої роботи при відкритті бізнесу і дотримання вимог, пов’язаних з технічним станом приміщення, в якому буде розташовуватися спортивний комплекс

1.Загальна характеристика проекту

Спортивний клуб – це комплекс послуг, які може отримати клієнт у сфері спортивної фізкультури та релаксації. Тут потрібно передбачити затребувані види послуг клієнтів саме вашого міста.

Щоб бізнес приносив максимальний дохід, експерти радять, крім тренажерного залу запропонувати й інші види сервісу. Наприклад, сауну, солярій, масаж, косметичні послуги та інше.

Фахівці з області спортивної медицини рекомендують включити в перелік послуг, крім інтенсивних тренувань на тренажерах, ще й розслаблюючі асани, такі як розтяжка і йога.

При плануванні відкриття фітнес-клубу дуже важливим питанням є місце розташування – чи легко туди дістатися, чи є паркувальні місця і чи знаходиться він в спальному районі.

Саме приміщення також повинно відповідати відповідним вимогам – мати санвузол, персонал з відповідною кваліфікацією для проведення занять, та інше.

У цьому бізнесі велику роль відіграє вдалий вибір приміщення для занять. Його параметри повинні відповідати санітарним нормам і правилам, наприклад:

  • Абсолютно не підходить для занять приміщення розташоване в промисловій зоні міста, в районах приватної забудови, в приміських зонах.
  •  Дуже добре, коли комплекс для фітнесу розташовується біля торгових гіпермаркетів, де постійний рух людей. Одним словом, потрібно враховувати трафік.
  •  Приміщення тренажерної зали повинно бути просторе, орієнтуватися потрібно на середню норму площі на одного клієнта не менше 5 квадратних метрів.
  •  Необхідно передбачити наявність санітарних вузлів – роздягалень, душових і туалетів.
  •  Також врахуйте можливість розширення бізнесу і передбачте додаткові приміщення масажного салону, солярію, кабінету косметичних послуг.
  • Велику роль при цьому відіграє парковка автомобілів. І, це неможна випускати з уваги, тому що дуже багато людей не терплять проблем зі стоянкою для свого авто і їх дуже дратує відсутність комфорту.

Необхідні умови для роботи спортивного комплексу

Управляти цим бізнесом може практично будь-яка людина, бо для цього не потрібно мати відповідну кваліфікацію або проходити навчальні курси.

Ніяких дозволів теж не потрібно мати. Однак при прийомі на роботу тренерів та інструкторів з фітнесу є вимоги – вони повинні мати відповідний досвід і фахову підготовку для проведення занять.

Допустимі форми роботи оздоровчого центру

При відкритті спортивного клубу, пов’язаного з фізичною активністю підприємець може вести його в будь-якій формі. Підприємницька діяльність реєструється у державного реєстратора (індивідуальне підприємство або цивільно-правове товариство) або у нотаріуса, який теж вважається державним реєстратором.

Найбільш часто обираною формою є індивідуальне підприємництво. Однак, якщо підприємець планує працювати в більш широкому масштабі, варто подумати про товариство.

Фітнес-клуб та індивідуальне підприємництво

При управлінні індивідуальним підприємством, підприємець є єдиним власником створеного бізнесу. Він також є його єдиним представником. Таким чином, слід розуміти, що підприємець несе відповідальність за свою діяльність та за своє майно.

Крім того, він може самостійно наймати працівників за трудовим договором або цивільно-правовими договорами в рамках своєї діяльності.

При відкритті індивідуального бізнесу не потрібно ніяких капіталовкладень при його реєстрації, а при його веденні платнику податків не доводиться займатися складними формальностями.

Щоб створити бізнес, необхідно заповнити заяву за формою №1. Її можна подати в електронному вигляді (електронний підпис), поштою (рекомендованим листом завіреним нотаріусом) або подати особисто. Після подачі заяви про підприємницьку діяльність необхідно зареєструватися;

  • у нотаріуса чи у державного реєстратора при місквиконкомі;
  • податковій службі;
  • фондах соціального страхування.

Бізнес також вноситься до офіційного реєстру   суб’єктів економічної діяльності при Центральному статистичному управлінні.

Таким чином, подача заяви за формою №1 рівносильна відкриттю бізнесу. Незважаючи на те, що реєстратор інформує соціальну службу про відкриття бізнесу, платник податків повинен зареєструватися в якості застрахованої особи.

Заяви про реєстрацію бізнесу повинні бути подані не пізніше 7 днів з моменту створення компанії.

Спортивний клуб та цивільне партнерство

Цивільно-правове товариство (ООО) утворюється шляхом укладення договору між двома партнерами в письмовій формі на паперовому носії, а будь-які зміни повинні бути внесені за допомогою додатків.

Пакет документів повинен містити папери та довідки:

  • інформація про партнерів;
  •  дата укладення договору;
  •  відомості про період діяльності Товариства, в тому числі про спосіб його представництва;
  •  інформація про економічну мету, яку переслідує компанія;
  •  інформація про способи досягнення поставлених цілей;
  •  інформація про сферу діяльності згідно з класифікатором діяльності;
  •  відомості про розмір власних внесків;
  •  відомості про спосіб розподілу прибутку;
  •  відомості про встановлений фінансовий рік;
  •  інші резерви.

Якщо партнери ведуть бізнес в рамках комерційної юридичної компанії, вони повинні зробити відповідну відмітку про комерційну компанію в реєстрі комерційної діяльності або у державного реєстратора із занесенням до реєстру.

6, Краща форма оподаткування фітнес компанії

При наданні оздоровчих та спортивно-оздоровчих послуг у підприємця є можливість вибрати форму оподаткування у вигляді податку на прибуток або єдиного податку.

  1. Оподаткування фітнес клубів на загальних підставах

Оподаткування за загальними правилами є базовою формою і діє тоді, якщо не обрана інша форма або щомісячний дохід перевищує 100 500 гривень, і не потребує подання додаткових заяв.

Загальні правила дозволяють сплачувати податок на прибуток у розмірі 18% з урахуванням неоподатковуваної суми. При розрахунку на загальних умовах можна: зменшити суму податку за рахунок пільг і відрахувань, передбачених Законом Про прибутковий податок (наприклад, пільга для дітей).

Податкові аванси сплачуються щомісяця і щокварталу до 20 числа після минулого місяця, за який обчислюється авансовий платіж.

Вибір форми оподаткування проводиться при внесенні запису до Єдиного реєстру та відомості про економічну діяльність.

Форма оподаткування діяльності спортивного клубу Єдина податкова ставка незалежно від доходу підприємця – становить 1474 гривні на місяць. Таким чином, цей вид оподаткування більш вигідний для підприємців, які будуть отримувати невисокі доходи в своєму фітнес-клубі (річний дохід не вище 100 500 гривень).

Бізнес-ідея букмекерська контора, як її відкрити в Україні

Бізнес-ідея – приватний навчальний центр

Бізнес-ідея франшиза: як новачкові відкрити свою справу і не прогоріти

Коментарі 2

Залишити відповідь